Нове обличчя автобусної зупинки

nus.in.ua, 9 вересня 2013, 10:14
0
406
Роздрукувати
Нове обличчя автобусної зупинки

Золочів красивішає із кожним днем. Квітучі клумби, гарні охайні вулиці. А тепер золочів‘ян зустрічають оновлені автобусні зупинки. Та, ні, не просто оновлені. Завдяки творчому таланту Оксани Кирилової вони перетворились на спрвжній мистецький проект.

– Ідею розфарбування і окультурення автобусних зупинок ще на початку серпня підказав міський голова Ігор Гриньків, – розповідає керівник гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості школяра Оксана Кирилова. – Але, як художнику потрібні полотно і палітра, так і в цьому випадку, зупинки спочатку потребували реставрації, а потім вже пензля. Та й фарби повинні бути відповідні. Тут посильну допомогу надали керівник «Золочівагробуд» Йосип Барабаш та начальник ЖЕКу Василь Газда, а також їхні працівники.

 

Автобусна зупинка на Бродівській із сірого, облупленого «трикутника-дашка» перетворилась на привабливу хатинку. Всого лиш кілька було затрачено юними художниками і на розмальовку зупинки на вул. Січових Стрільців, навпроти економічного ліцею. Тепер, за потреби, можна не тільки заховатись від дощу чи вітру, не боячись заплямити одяг, адже розмальовувались вони спеціальними німецькими морозостійкими фасадними фарбами, але й підняти настрій, дивлячись на різнокольорових веселунчиків, що ніби скачуть на вас зі стін та хочуть подарувати незабутню усмішку.

«Тематику малюнків підбирали самі діти, – пригадує п. Оксана, – а герої взяті з мультфільму «Смішарики», бо поруч ще й дитячий майданчик. Працюючи над зупинкою на вулиці Січових Стрільців, мої вихованці одразу ж висловили побажання, яке вважаю за необхідне озвучити. Усі вони хочуть, щоб поруч збудували новий дитячий майданчик. Тоді цей сквер стане гарною відпочинковою зоною для дітей».

То як же не назвати цих юних золочів’ян: Аню Вільчинську, Тетяну Бурак, Богдана Чепелюка, Христину Кузь, Яну Боровиковську та Анастасію Пилипів, які з шкільної парти хочуть, щоб їхнє рідне місто було чисте та красиве! Справжнє європейське місто.

 

Віталій ЩУР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама