Тротуарна доріжка на вул.Січових Стрільців

nus.in.ua, 24 квітня 2014, 02:55
0
756
Роздрукувати
Тротуарна доріжка на вул.Січових Стрільців

У кожному місті завжди є багато роботи в плані ремонту та реконструкції. Це як велика господарка в доброго господаря. Минулого року розпочато ремонт тротуару на початку вул. Львівської, на вул.Тернопільській, цьогоріч роботи продовжуються.

– На адресу Золочівської міської ради надходили численні звернення мешканців про те, що на вул. Січових Стрільців відсутня тротуарна доріжка, а це основний напрям руху до Золочівського залізнодорожнього вокзалу, – розповідає міський голова Ігор Михайлович Гриньків. – У дощову погоду це завдавало незручностей для пішоходів. Йдучи назустріч золочів'янам, на сесії Золочівської міської ради у переліку капітальних видатків на цей рік ми запланували ремонт тротуару на вул. Січових Стрільців, перехресті вулиць Львівської та Польної, а також на вул. Тернопільській вздовж моста, де немає тротуару.

 Тротуарна доріжка на вул.Січових Стрільців

Вказані роботи без попередньої оплати виконує підприємство «Золочіврайагробуд» (керівник депутат районної ради Йосип Барабаш). Багатьох цікавить питання чи буде продовжено роботи з прокладання тротуару на вул. Львівській. Можливість виконати роботи із капітального ремонту тротуару є, однак, все впирається в кошти, яких є недостатньо у міському бюджеті. Вірю, що ініціатива підприємця Володимира Новосада на вул. Тернопільській буде підтримана іншими підприємцями. Працюємо над тим, щоб максимально зібрати податки та збільшити дохідну частину бюджету. На сьогодні у зв’язку з ситуацією в органах державного казначейства підприємства виконують роботи за рахунок оборотних коштів і чекають на проплату через органи казначейства.

Приємно також, що на вул. Січових Стрільців підприємством «Золочіврайагробуд» розпочато встановлення автобусної зупинки.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: Золочів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама