Новини Золочівщини
02:55, 24 квітня 2014
1489
0

Тротуарна доріжка на вул.Січових Стрільців

Тротуарна доріжка на вул.Січових Стрільців
Admin
Фото: НУС

У кожному місті завжди є багато роботи в плані ремонту та реконструкції. Це як велика господарка в доброго господаря. Минулого року розпочато ремонт тротуару на початку вул. Львівської, на вул.Тернопільській, цьогоріч роботи продовжуються.

– На адресу Золочівської міської ради надходили численні звернення мешканців про те, що на вул. Січових Стрільців відсутня тротуарна доріжка, а це основний напрям руху до Золочівського залізнодорожнього вокзалу, – розповідає міський голова Ігор Михайлович Гриньків. – У дощову погоду це завдавало незручностей для пішоходів. Йдучи назустріч золочів'янам, на сесії Золочівської міської ради у переліку капітальних видатків на цей рік ми запланували ремонт тротуару на вул. Січових Стрільців, перехресті вулиць Львівської та Польної, а також на вул. Тернопільській вздовж моста, де немає тротуару.

 Тротуарна доріжка на вул.Січових Стрільців

Вказані роботи без попередньої оплати виконує підприємство «Золочіврайагробуд» (керівник депутат районної ради Йосип Барабаш). Багатьох цікавить питання чи буде продовжено роботи з прокладання тротуару на вул. Львівській. Можливість виконати роботи із капітального ремонту тротуару є, однак, все впирається в кошти, яких є недостатньо у міському бюджеті. Вірю, що ініціатива підприємця Володимира Новосада на вул. Тернопільській буде підтримана іншими підприємцями. Працюємо над тим, щоб максимально зібрати податки та збільшити дохідну частину бюджету. На сьогодні у зв’язку з ситуацією в органах державного казначейства підприємства виконують роботи за рахунок оборотних коштів і чекають на проплату через органи казначейства.

Приємно також, що на вул. Січових Стрільців підприємством «Золочіврайагробуд» розпочато встановлення автобусної зупинки.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.