Нові реалії вимагають дієвих рішень

nus.in.ua, 21 жовтня 2015, 08:55
0
436
Роздрукувати
Нові реалії вимагають дієвих рішень


 


 

 Україна заслуговує на позитивні зміни. Народ втомився від демагогії та популізму політиків, які щоразу напередодні чергових виборів намагаються вийняти з рукава виграшну карту обіцянок, сподіваючись на довірливість виборців. Але Майдан і Революція Гідності змінили нас. Ми потроху позбуваємось комплексу меншовартості, який нам нав’язували роками.
Настав час змінювати ситуацію, і така можливість у нас є. Проте для того, аби впроваджувати зміни у життя, недостатньо лише критично мислити, залишаючись осторонь від суспільно-політичних процесів. Пасивність і сподівання на те, що за нас хтось зі столиці виконає нашу роботу, призводять до зневіри і розчарування. Кожна людина повинна усвідомити власну причетність до творення нового громадянського суспільства – відповідального, національно свідомого, орієнтованого на європейське майбутнє.
Я прийняв рішення балотуватися у Львівську обласну раду, бо готовий брати на себе відповідальність за зміни, яких так потребує кожен із нас. Нові реалії вимагають дієвих рішень. Переконаний, що спільними зусиллями влади і громади ми зможемо прискорити процес реформ, діючи в межах повноважень органів місцевого самоврядування.
Багаторічний досвід роботи директора навчального закладу дає мені право заявити, що я добре знаю інтереси, потреби, смаки сучасної молоді. Мені близькі і зрозумілі проблеми жителів району, де я народився і виріс. Переконаний, що зумію гідно представляти та захищати інтереси Золочівщини.
Як і кожен українець, хочу бачити свою державу вільною, мирною, заможною, адже наш народ справді заслуговує на це! Так, я нова людина у політиці, але хіба не оновлення прагне наше суспільство? Українці чекають на прихід нових, незаангажованих людей з позитивним життєвим досвідом і чесним ім’ям, професіоналів своєї справи. Вважаю, що зможу бути корисним громаді. Саме тому я йду у депутати.

Андрій ЗАБРОЦЬКИЙ,
директор Золочівського економічного ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама