У НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ – НОВИЙ БОЙОВИЙ ПРАПОР

nus.in.ua, 28 серпня 2015, 16:49
0
542
Роздрукувати
У НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ –  НОВИЙ БОЙОВИЙ ПРАПОР

 

На головній площі країни 24 серпня з нагоди святкування Дня Незалежності України відбувся Марш Незалежності.

У вітальному слові Президента України звучали слова вдячності військовим та підрозділам Національної гвардії України за їх значний внесок у відстоюванні незалежності нашої країни. Петро Порошенко вручив бойові прапори військовим частинам, які брали участь в антитерористичній операції на сході нашої держави. Бойовий прапор Навчального центру Національної гвардії України отримав і начальник центру, полковник Михайло Кулик.

Вранці 25 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України урочисто зустріли бойове знамено. З цієї нагоди військовослужбовців вітав начальник Навчального центру НГУ, полковник Михайло Кулик:

– Бойовий Прапор Навчального центру є символом честі, доблесті та слави. Він зобов’язує кожного присутнього тут військовослужбовця Національної гвардії віддано служити українському народові, мужньо та непохитно боронити Українську державу.

Особовий склад вишикувався перед внесенням бойового прапора частини. Під вигуки: «Слава! Слава! Слава!», – прапороносці внесли бойове знамено. Гордість і відповідальність за долю кожного, за долю країни відчували у ці хвилини гвардійці.

Священики різних конфесій освятили новий бойовий прапор.

Від імені ветеранів навчального центру військовослужбовців вітав полковник у відставці Ярослав Сабадаш.

Також на загальному шикуванні начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик довів заохочення Командувача Національної гвардії України та вручив офіцерам погони.

На завершення урочистих заходів під звуки військового оркестру підрозділи Навчального центру Національної гвардії України на чолі з прапороносною групою, що несла Бойовий прапор пройшли урочистим маршем.

Фахівець з озброєння, підполковник Віктор Мірчук:

– З давніх часів, згідно зі всіма військовими канонами, військові підрозділи мали свої знамена. Коли військова частина втрачала бойовий прапор, вона розформовувалася. Тому це дуже дорогоцінна річ для військових. Оскільки у 2014 році на базі внутрішніх військ була створена Національна гвардія, старі прапори залишаються як історична цінність. А нові знамена вже відносяться до нової структури – Нацгвардії. Це велика подія в історії нашої військової частини 3007 – Навчального центру Національної гвардії України.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама