Зустріч з міським головою Золочева

nus.in.ua, 31 липня 2015, 14:21
0
400
Роздрукувати
Зустріч з міським головою Золочева

Учора на запрошення учасників Клубу пенсіонерів «Злагода, що діє при  Золочівському територіальному центрі, відбулась зустріч людей похилого віку із міським головою Золочева Ігорем ГРИНЬКІВИМ.
Розпочинаючи зустріч, керівник територіального центру Василь Яворський подякував міському голові та закцентував на роботах, котрі ведуться у місті із ремонту доріг, тротуарів, благоустрою:
– Кажуть, що коли людина хоче щось зробити, вона шукає засоби. А коли не хоче – причину. Міський голова Золочева ігор Гриньків відноситься до першої категорії. Ми всі пам‘ятаємо, яким було наше місто, бачимо, яким воно стало. Це справді європейське місто із історичними пам‘ятками, затишними вулицями, квітучими скверами. Місто, яким кожен із нас пишається.
Ігор Михайлович найперше наголосив:
– Сильне місто не сильним міським головою, а насамперед громадою. Завдяки підтримці золочів‘ян наше місто щодня стає кращим. Нам багато чого вдається зробити доброго у місті. Ще більше маємо у планах. Ми всі розуміємо, що неможливо зробити все і  одразу, проте знаю, що все вдасться. Мені сьогодні приємно, що маю таку гарну можливість поспілкуватись із вами. Шаную ваш вік, ціную ваш досвід. Чекаю від вас насамперед поради, бо ваші думки для мене є дуже важливими.  
Ігор Гриньків розповів присутнім про те, що уже зроблено у Золочеві, що планує робити. Присутні цікавились, чи будуть продовжуватись роботи у центральній частині міста, чи є можливість прокладення тротуарів до терцентру, у напрямку Василіанського монастиря, встановлення відпочинкових лав біля територіального центру, пільгового проїзду у міському транспорті тощо.
Міський голова надав вичерпні відповіді та роз’яснення на всі питання, підняті під час спілкування. Пенсіонери дякували міському голові не лише за теплу зустріч, а й за чистоту у місті, за обмеження руху транспорту центральною частиною міста, зручні лави та турботу, яку проявляє міська рада до своїх мешканців.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама