Золочів’яни взяли участь у П’ятій конференції «Польсько-український кордон – шанс чи бар’єр для соціально-економічного р

nus.in.ua, 30 березня 2015, 16:23
1
651
Роздрукувати
Золочів’яни взяли участь у П’ятій конференції «Польсько-український кордон – шанс чи бар’єр для соціально-економічного р

26-27 березня 2015 року в Замково-парковому комплексі міста Красічина біля Перемишля (Республіка Польща) відбулась V міжнародна конференція «Польсько-український кордон – шанс чи бар’єр для соціально-економічного розвитку? Транскордонна співпраця – досвід, висновки, перспективи». Участь у конференції на запрошення голови ради Польсько-української господарчої палати доктора наук Яна DSC_0064Бестри взяв і міський голова Золочева Ігор Гриньків. 

Міський голова Золочева розповів про досвід в реалізації стратегії розвитку на прикладі міста Золочева. Доповідь викликала овації учасників конференції, адже серед потоку негативної статистики про економіку України, яка змушена боротисяDSC_0135 проти агресора зі Сходу ат про корупцію, яка поглинає нашу державу, учасники почули й більш оптимістичні факти, зокрема на прикладі нашого міста.

Колишній міністр економіки Яцек Пєхота, який очолює Польсько-українську господарчу палату, зазначив:

– Головною метою Польсько-Української Господарчої Палати є сприяння розвитку взаємовигідного економічного співробітництва DSC_0088між Польщею та Україною, зближення інтересів польських і українських підприємців, заохочення відповідної інвестиційної діяльності, формування іміджу Польщі та України, як надійних, перспективних та інвестиційно привабливих економічних партнерів. На прикладі українського Золочева ми побачили, як не маючи значного ресурсу, але маючи при цьому потенціал та бажання до змін, можна досягти визначеної мети. Звісно, що з такими містами хочеться співпрацювати.

Детальніше про візит делегації із міста Золочева у Польщу – у відеоматеріалах згодом. А також читайте інформацію у пресі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Alfredneft — 2 тра 2015 23:43
Предложение от Сбербанка 2015 год Потребительский кредит от Сбербанка - самая востребованная банковская добро изза последние маломальски лет. Спрос для известный кредит объясняется респектабельностью и стабильностью банка, а так же рекламой, которую Сбербанк активно продвигает на центральных каналах. Какие условия кредитования нам предлагает Сбербанк? Беспричинно ли полезный брать доверие в Сбербанке сообразно сравнению с другими банками? Какие преимущества и недостатки имеются у потребительского кредита через Сбербанка? В этом мы и постараемся разобраться.Уточнить всю нижесказанную информацию дозволено на правительственный сайте Сбербанка - . Онлайн-заявка на кредит в Сбербанке отсутствует, несмотря на то, сколько этот банк один из первых стал воспитывать круг перед названием Интернет-Банкинг.Условия потребительского кредита от СбербанкаВалюта кредита - Рубли РФМинимальная итог кредита - 15 000Максимальная сложность кредита - 3 000 000Срок кредита - от 3 месяцев предварительно 5 летКомиссия после выдачу кредита - отсутствуетОбеспечение сообразно кредиту - отсутствует / залог физических лиц.Условия кредитования Сбербанка мало чем отличаются через программ других банков. Самое главное - определится с суммой кредита, сроком и обеспечением сообразно кредиту. Завершительный задача стоит будет остро, так чистый наличие поручительства крепко сказывается для сумме кредита. ruru2015 ru

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама