Новини Золочівщини
22:25, 15 січня 2014
1416
0

НЕБО І ЗЕМЛЯ НИНІ ТОРЖЕСТВУЮТЬ

НЕБО І ЗЕМЛЯ НИНІ  ТОРЖЕСТВУЮТЬ
Admin
Фото: НУС

Традиційно, у неділю, 12 січня районний Народний дім гостинно запросив золочів‘ян на вечір коляди «Україна колядує». Урочисто і велично колядою «Бог Предвічний» відкрила вечір народна хорова капела «Опілля» РНД (керівник Михайло Болюбаш). Щирою молитвою у різдвяні небеса летіли у виконанні капели колядки «Рождество Христове», «Дивная новина», даруючи присутнім відчуття неповторності і величі народження Божого дитяти.

 

Гарними віншуваннями та жартами потішив глядачів дитячий склад Золочівського народного театру (керівник Іван Вархола).

Піднесено та розкішно славив Різдво Христове народний хор «Благовіст» Церкви Святих жінок Мироносиць (керівник Зеновій Дмитрак) колядами «Свята вечеря», «Не плач, Рахиле» (соліст Григорій Дмитрак) та «Господь Бог Предвічний».

Коли, дійсно велично і радісно колядки «Небо і земля», «Янголи в небі», «Днесь поюще», співав хоровий колектив церкви отців Василіан (керівник Любов Мурин) – байдужих у залі не залишилося: хто тихенько, а хто подумки підспівували.

А коляда ширилась, раділа і плакала, славила новонародженого Ісусика, його Пресвяту матір Марію, Бога Великого Триєдиного, благала  дарувати щастя й долю людям, волю і розквіт Україні... Святковий настрій підтримали: юна співачка Оксана Квас колядкою «Нова радість стала» та  піснею «Україна колядує»; народний вокальний ансамбль «Пори року» РНД (керівник Ірина Весна), що заспівав «Колядуєм разом нині» та «Через гори, через доли» (під акомпанемент Ігоря Войтовича); дитячо-юнацький хор Миколаївської церкви «Перлина благодаті» (керівник Леся Бойко), який виконав «Во Вифлеємі» та «Чути дзвін»; вокальний ансамбль НД села Підгір‘я (керівник Марія Бишевська), що співав «Буде Україна», «Ой там за Вифлеємом», «Старий рік минає»; хоровий колектив церкви Святої Софії (керівник Неля Бойко) щедрівками  «А ми люди подорожні», «Щедрик» та «У нашому дворі». Кожна колядка виконана професійно, виспівана до найменшої нотки, щиро і яскраво.

Родзинкою вечора став виступ фольклорного колективу «Соловчанка» НД села Солова (керівник Любов Лотоцька), у виконанні якого звучали «Скоро всі вставайте», «Бог ся рождає, наша Україна...», «Гей, по всьому світу» та чудові віншування від наймолодшої учасниці концерту: «Я – дівчинка маленька, послала мене ненька до вашої хати, з Різдвом вас привітати, Сію, сію, посіваю, з Новим роком вас вітаю!», які викликали багато щирих емоцій та бурхливих оплесків.

«Хай ця зірничка в Різдвяні свята несе все щастя до Вашої хати, здоров'я, втіхи, пошани від світу, багатства, долі і многая літа!» – побажала на завершення ведуча Тетяна Вітка.

 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.