Новини Золочівщини
01:29, 22 грудня 2014
1292
0

Мирне послання любові для воїнів

Мирне послання любові для воїнів
Admin
Фото: НУС

Мистецтво завжди ставало рушійною силою світових революцій та війн. Коли зникала надія і не було видно більше ніякого світла, поети, музиканти та художники творили те, що пробуджувало та надихало, гартувало і перетворювало народ в націю…

І знову наша земля просякнута кров'ю та нашпигована мінами. З'являються Герої нового часу, які, немов справжні лицарі добра, ідуть в нерівний бій проти сил зла. Вони борються за безтурботний сміх малечі, за їх майбутнє. Кожна дитина є по-своєму митцем, вона бачить інший світ, подекуди глибший, ніж дорослі.  Але ж як художник може бути осторонь таких переломних подій в рідній країні, пройти крізь них, нічого не взявши?!

 Вихованці гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ разом із своїм керівником Галиною Гевко присвятили кілька уроків малюванню певних послань для наших військових. Діти малювали Ангеликів, українців, козаків, українську національну символіку, або ж самих себе. Серед усіх образів – найбільше  Ангелів-охоронців, що свідчить про велику віру молодого покоління у вищі сили, які здатні захистити наших бійців. 

  Малюнки – це мирне послання любові, тепла, краси та захисту. Дітвора розуміє, що хлопцям хочеться чогось кольорового і приємного, тому компенсувати це можна подарунками зробленими руками маленьких художників. Не можна говорити дітям, що вбивати – це добре, що смерть ворога – це перемога. Дитина не повинна ненавидіти, не повинна звикати до війни та смертей. Тому їхні малюнки є справжнім віддзеркаленням чистої душі та сяючих очей, маленького серденька, яке по-своєму переживає трагічні моменти, за які віддають життя Воїни Світла.

Наталія ЯНІШЕВСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.