Мирне послання любові для воїнів

nus.in.ua, 22 грудня 2014, 01:29
0
682
Роздрукувати
Мирне послання любові для воїнів

Мистецтво завжди ставало рушійною силою світових революцій та війн. Коли зникала надія і не було видно більше ніякого світла, поети, музиканти та художники творили те, що пробуджувало та надихало, гартувало і перетворювало народ в націю…

І знову наша земля просякнута кров'ю та нашпигована мінами. З'являються Герої нового часу, які, немов справжні лицарі добра, ідуть в нерівний бій проти сил зла. Вони борються за безтурботний сміх малечі, за їх майбутнє. Кожна дитина є по-своєму митцем, вона бачить інший світ, подекуди глибший, ніж дорослі.  Але ж як художник може бути осторонь таких переломних подій в рідній країні, пройти крізь них, нічого не взявши?!

 Вихованці гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ разом із своїм керівником Галиною Гевко присвятили кілька уроків малюванню певних послань для наших військових. Діти малювали Ангеликів, українців, козаків, українську національну символіку, або ж самих себе. Серед усіх образів – найбільше  Ангелів-охоронців, що свідчить про велику віру молодого покоління у вищі сили, які здатні захистити наших бійців. 

  Малюнки – це мирне послання любові, тепла, краси та захисту. Дітвора розуміє, що хлопцям хочеться чогось кольорового і приємного, тому компенсувати це можна подарунками зробленими руками маленьких художників. Не можна говорити дітям, що вбивати – це добре, що смерть ворога – це перемога. Дитина не повинна ненавидіти, не повинна звикати до війни та смертей. Тому їхні малюнки є справжнім віддзеркаленням чистої душі та сяючих очей, маленького серденька, яке по-своєму переживає трагічні моменти, за які віддають життя Воїни Світла.

Наталія ЯНІШЕВСЬКА

ТЕГИ: Золочів, малюнки, газета, 54 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама