Новини Золочівщини
04:11, 03 січня 2014
944
0

Подарували дітям казку

Подарували дітям казку
Admin
Фото: НУС

Святий Миколай щороку дарує українським дітям казку, підтримує віру в добро, творить чудеса, допомагає всім, хто потребує його допомоги. До його добрих справ долучаються всі небайдужі і стають його помічниками, посланцями. Ось і в Золочеві впродовж декількох років працює Фабрика Святого Миколая. У 2013  році помічники Святого Миколая, які підтримують  фабрику, значно активізували свою діяльність і залучили до доброчинності під час акції «Миколай про тебе не забуде» багатьох небайдужих людей Золочівщини. Понад 100 людей несподівано відгукнулись, і щедро допомогли, а багато з них навіть просили не називати їхніх імен. Ми запросили до розмови координатора Фабрики Святого Миколая у Золочівському районі, голову районної молодіжної організації «Бужани» Катерину ТИХОНОВУ.


– Наші читачі знають про доброчинну діяльність Фабрики Святого Миколая. Нам відомо також, що напередодні свята фабрика значно розширила коло добродійників. Які ідеї втілили помічники Святого Миколая, щоб активізувати громадськість Золочева і району до акції «Миколай про тебе не забуде»?

– Так, в Золочеві декілька років поспіль активно працює Фабрика Святого Миколая, її мета  – допомогти Святому Миколаю зібрати подарунки для діток з багатодітних та малозабезпечених сімей, щоб всі, хто заслуговує подарунка, його отримали. Організувати акцію «Миколай про тебе не забуде» нам допомогли відділ молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації (Ольга Климук), усі фахівці із соціальної роботи ЗРЦСССДМ (особлива подяка – Лесі Свідерській) та районний Народний дім (директор Михайло Стречик). На фабриці помічники Святого Миколая спакували понад 560 подарунків для дітей різних пільгових соціальних категорій Золочівщини. Списки тих, кому треба вручити солодкі пакунки, ми узгодили з відповідними соціальними службами. Подарунки розносили по домівках і зробили це достатньо швидко завдяки помічникам Святого Миколая – соціальним фахівцям, які допомогли роздати, передати подарунки у села, де діти дуже чекали їх. Щоб трішки активізувати добрих людей, ми провели акцію «Парад Миколайчиків», під час якої учасники параду в різнокольорових новорічних шапочках пройшли головною вулицею Золочева. Дорогою усім зустрічним Миколайчики дарували цукерки і пам’ятки-прохання долучитися до Всеукраїнської благодійної акції «Миколай про тебе не забуде – 2013» у Золочівському районі.  У День Святого Миколая дарували цукерки та м‘які іграшки перехожим, особливо, дітям та людям похилого віку,  які, у свою чергу, співали пісеньку про Святого Миколая  чи розповідали віршик. Цей захід в рамках акції ми проводимо другий рік поспіль, щоб подарувати людям віру в диво. Можливо після цього хтось також вирішить потурбуватися про самотню людину, яка живе у сусідній квартирі чи подарувати іграшку дитині, яка її потребує.

Крім цього, у районному Народному домі артисти Золочівського молодіжного театру «Край», які є членами організації «Бужани», порадували маленьких золочів’ян виставою до Дня Святого Миколая.

  Читачам часопису цікаво дізнатися більше про волонтерів фабрики Святого Миколая і про тих, хто найактивніше долучився до акції «Миколай про тебе не забуде».

– Від імені дітей, які одержали подарунки від Святого Миколая, дякую усім волонтерам акції, які працювали з 9 години ранку до 10 години вечора: Ірині та Наталії Кравець, Христині Зозулі, Діані Недзялко, Ірині Сідляр, Любові Леськів, Надії та Вірі Маркіним, Іванні та Марії Кіх, Вероніці Коваль, Марічці Борняк,  Віталію Рибці, Олені Панькевич, Владиславу Заброцькому, Семену та Євгену Ничвидам, Анастасії Охрімчук, Вадиму Білоконю, Марічці Василів, Надії Рогальській, Назару Сорокоуму, також студентам ВПР 401 групи Золочівського коледжу ЛНАУ  Галині Сорокоум-Попадюк, Іванні Бурдик та Людмилі Олійник-Жердєвій.

 


Велику допомогу Фабриці Святого Миколая надав Золочівський коледж ЛНАУ (директор Микола Павлюк, голова кураторів Леся Рапа, куратор ВПР 401 групи Надія Барило, заступник директора з виховної роботи Оксана Барило), Золочівські ЗОШ № 1, № 2, № 3 та Золочівський економічний ліцей. Активно долучились до акції: ТзОВ «Електроконтакт»  (директор Андрій Гаврильчик), велику підготовчу роботу для фабрики  на цьому підприємстві виконав менеджер з персоналу Олег Война, супермаркет «Наш край», працівники ПНВП «Екологія», власник кафетерію «SL» Ярослав Маркевич, підприємці Романа Богонюк та  Оксана Янович, а також сім‘я Бучковських. Щоб назвати всіх доброчинців поіменно, потрібно дуже багато часу і газетної площі. Тому щира подяка від організаторів Фабрики Святого Миколая, від усіх дітей, кому помічники Святого Миколая допомогли отримати святковий казковий подарунок, кожному, хто долучився до акції.


Веселих новорічно-різдвяних свят, дорогі золочів'яни! Світла і радості вашим серцям! Нехай береже вас Господь і дає можливість і силу допомагати іншим! Адже маленька іскорка вашого добра стає справжнім дивом і дарує щастя! Пам'ятайте про це! Творіть добро, і Миколай  про вас не забуде!

 

 

 

Розмовляла

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.