Практичні аспекти реконструкції довгодгобуду

nus.in.ua, 4 грудня 2014, 13:06
0
389
Роздрукувати
Практичні аспекти реконструкції довгодгобуду

У минулому номері «Наша українська справа» писала про виїзне засідання у Золочівській міській раді за участі військових, що стосувалась реконструкції незавершеного будівництва пологового відділення Золочівської ЦРЛ. А 25 листопада з ініціативи міського голови міста Золочева у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада щодо можливості реконструкції незавершеної будівлі акушерсько-гінекологічного центру Золочівської ЦРЛ на вул. Ак. Павлова під житло для безквартирних офіцерів Нацгвардії України. На нараді були присутні Сергій РОССТАЛЬНИЙ, в. о. заступника голови обласної державної адміністрації, голова робочої групи, Ярослав КАЧМАРИК, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради, Володимир ЛАВРІН, начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів обласної державної адміністрації, заступник голови робочої групи, Ігор ГРИНЬКІВ, Золочівський міський голова, Ігор ПАДЛЯК, заступник начальника Головного управління Держземагентства у Львівській області, Олег ГОЦІЙ, директор ДПІ «Львівський промбудпроект», Юрій ВОЙТЕНКО, заступник начальника юридичного управління Головного управління Національної гвардії України, полковник, Денис ГУНАЗА, перший офіцер управління розквартирування і капітального будівництва Головного управління Національної гвардії України, підполковник, Михайло КУЛИК, начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник, Віктор КУСИЙ, начальник юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації, Зенон ПОЛЮТА, заступник директора ДАБК (Держархбудконтроль).

Під час наради вирішувались практичні аспекти реконструкції довгобуду під житловий будинок. Відтак, представники ДПІ «Львівський промбудпроект», підготували проект його перепланування.

Ось як прокоментував результати наради міський голова міста Золочева Ігор ГРИНЬКІВ:

 – Насамперед, хочу подякувати нашому земляку, начальнику управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів обласної державної адміністрації Володимиру Лавріну, який відгукнувся на мою пропозицію і провів виїзну нараду у Золочеві, а вже за кілька днів зібрав фахівців усіх необхідних служб для того, щоб  разом все обговорити, вивчити і напрацювати алгоритм подальших дій. За результатами цієї наради ми прийняли протокольне рішення, відповідно до якого напрацювали  єдино правильний механізм можливої реконструкції  акушерсько-гінекологічного корпусу Золочівської ЦРЛ. Відтак після затвердження детального плану території, який виготовляє міська рада, буде визначено, яку частину земельної ділянки нам потрібно під будівництво житла для військових, яку – під будівництво дитячого садка. Проектний інститут  «Львівський промбудпроект» визначив загальну потребу коштів для будівництва житла, а це близько 35 млн. гривень. Коли міська рада приймала у комунальну власність міста цей довгобуд, то, найперше, ми мали на меті допомогти військовим вирішити їхні житлові проблеми. Звісно, що у міському бюджеті коштів на таке будівництво немає. Якщо командувач Національної гвардії України прийме рішення клопотати перед Кабінетом міністрів України про виділення коштів на будівництво, тоді міська рада, відповідно до чинного законодавства, частину приміщень передасть Нацгвардії, для того, щоб вони мали законні підстави вкладати кошти в цей об‘єкт. Якщо таке рішення буде прийняте, то військові зможуть отримати від 70 до 100 квартир. Більш точно це буде визначено проектом.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: довгобуд, Золочів, нарада, газета, 52 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама