Новини Золочівщини
20:42, 10 січня 2014
1121
0

ЯЛИНКИ – У РІЗДВЯНУ ПОРУ

ЯЛИНКИ –  У РІЗДВЯНУ ПОРУ
Admin
Фото: НУС

Кожен із нас може зробити щось для свого міста, села, вулиці. У час новорічно-різдвяних свят прийнято ставити ялинки у домівках, прикрашати ті, що ростуть біля будинків, тобто робити все для того, щоб свято було гарним і запам’яталось надовго. А міський голова Золочева Ігор Гриньків разом із директором КП «Золочівський ринок» Олексієм Розхідченком, керівником Золочівського МВ ЖКП Василем Газдою, працівниками комунальних підприємств та іншими свідомими жителями нашого міста 4 січня висаджували голубі ялинки у м. Золочів на вул. Героїв УПА. Долучився до садіння ялин і перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський. Минулоріч дві ялини заспонсорував та висадив тут приватний підприємець Роман Купчик. Вони гарно прийнялись і радують око. Цьогоріч досадили ще вісім.

 

 

 


– Погода дозволяє садити, то й користаємо з нагоди, – говорить Ігор Михайлович. – Ялини місту запрезентувало ДП «Золочівський лісгосп». Це, ніби невелика справа, а вже оцей куточок Золочева матиме гарніший та охайніший вигляд. Хочу звернутись до свідомості та сумління золочів’ян з проханням не ламати і не нищити того, що робиться у місті. Ми тут живемо і маємо поважати один одного, чужу працю, робити свій внесок у розвиток міста.

Поки тривала робота, із сусідніх будинків виглянули мешканці. Одразу ж долучились, принесли відра з водою, щоб полити дерева.

 

Леся ГОРГОТА

 

P. S. Можливо, хтось скаже, що дерево посадити не складно. Від себе ж додам, важко його вберегти. І хай ці посаджені ялини є не найбільшим внеском у нашу українську справу, проте дуже хочеться, щоб їх не спіткала доля кулястих кленів, які були понищені на вул. Шашкевича. Любімо своє місто, поважаймо себе, цінуймо працю кожного, хто з дня у день докладає зусиль до того, щоб наше місто щораз набувало європейського вигляду.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.