Мій татко повернувся з війни...

nus.in.ua, 26 вересня 2014, 17:47
0
476
Роздрукувати

Суботнього ранку, 13 вересня, із зони проведення Антитерористичної операції повернулися понад 50 військовослужбовців військової частини 3007 під керівництвом заступника начальника Навчального центру НГУ, полковника Олександра Демчука. Понад п'ятдесят золочівських родин з хвилюванням та радістю, зі сльозами на очах зустрічали синів, чоловіків, братів та татусів...

Заступник начальника Навчального центру Національної гвардії України з виховної роботи, полковник Володимир Удовиченко, звернувся до бійців: «Шановні бойові друзі! Дозвольте від імені командування та всього особового складу подякувати вам за сумлінну працю, за той внесок в нашу перемогу, за те, що ви виконали всі завдання, які поставило перед вами командування, і приїхали живі та неушкоджені. Я хотів би нагадати про те, що не дивлячись на перемир‘я продовжується війна, війна продовжується на політичних фронтах, тактичних фронтах, гине мирне населення, гинуть військові. Та ми не повинні забувати про те, що маємо бути сильнішими». Під звуки військового оркестру з хлібом-сіллю та невимовною радістю зустрічали військових особовий склад Навчального центру, представники районної та міської влади, школярі.

Декан Золочівський УГКЦ, отець Михайло Сукмановський, бажаючи усім миру та Божого благословення, дякував бійцям за добру службу, а золочівській громаді за те, що фінансово підтримують військових.

 Щиро дякував золочів‘янам за фінансову підтримку військових полковник Володимир Удовиченко, який розповів, що уже надано допомоги на понад 500 тис. грн.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: АТО, вч 3007, газета, 42 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама