Учні допомагають військовим

nus.in.ua, 21 вересня 2014, 19:11
0
609
Роздрукувати
Учні допомагають військовим

Початок навчального року цьогоріч особливий: учні поруч із навчанням активно поповнили ряди активістів та допомагають у важкій боротьбі із ворогом. А першовересень ознаменувався акцією «Замість квітів – допомога армії!». Учні золочівських шкіл активно долучились до акції та зібрали кошти для потреб української армії. Окрім того, підтримували військових щирими словами підтримки, поваги, вдячності у листах та малюнках, які були пронизані щирим і проникливим: «Повертайтесь живими!».

А вже у понеділок, 8 вересня, у Навчальному центрі Національної гвардії України військові вітали почесних гостей – учнів Золочівських шкіл та економічного ліцею, які активно підтримали акцію, бо розуміють, що запорука нашого миру – сильна армія.

Начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик розповів школярам про перебування наших військових у зоні АТО, про їхню мужність, героїзм та про те, яке велике значення для кожного солдата мають прості слова підтримки та щирої молитви. А ще у цей день лейтенанту Дмитру Вітязю, який проявив мужність та героїзм у боях на Сході України достроково було присвоєно звання старшого лейтенанта. Також Михайло Вікторович від імені усіх військових щиро подякував школярам за вияв патріотизму та підтримку.

– Для потреб армії лише нашої війскової частини зібрано сотні тисяч гривень. Підтримують нас усією громадою. І наші дітлахи не є винятком. Я дякую Вам усім за прояв патріотизму  і любов до рідної України. У цей тяжкий час діти малюють для нас малюнки, дарують обереги, зі своїх дитячих заощаджень намагаються допомогти військовим. Я хотів би звернутись до тих військових, які незабаром відбувають у зону АТО, щоб ви пам’ятали цей день, щоб коли вам буде сумно, коли буде страшно, щоб ви згадали про те, що вас підтримує все суспільство. Коли будете у бою, згадайте, що у вас, в українську армію, вірять оці маленькі діти, які зростають патріотами, які надіються на вас. Ми сильні в єдності!

У свою чергу учні ділилися своїми думками, дякували бійцям Національної гвардії за те, що боронять нашу державу. Четвертокласники ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Степана Тудора подарували військовим віночок українських патріотичних пісень.

Також школярі могли ознайомитись із бойовою зброєю Навчального центру Національної гвардії.

Від військових прозвучали щирі слова подяки, а учні скандували «Героям слава!» та відчули себе невід’ємною частиною свідомого суспільства.

 

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Золочів, УЧНІ, АТО, допомога, газета, 41 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама