Наука
01:04, 07 серпня 2014
1921
2

Американець створив дерево, що дає сорок видів фруктів

Американець створив дерево, що дає сорок видів фруктів
Admin
Фото: НУС

Американський художник Сем Ван Акен створив дерево, здатне цвісти протягом усього року і давати чотири десятки абсолютно різних плодів.

Навіть найкрасивіші дерева цвітуть лише одним цвітом. Художника Сема ван Акена це не зовсім влаштовує, так що він вирішив вирощувати такі дерева, фаза цвітіння яких нагадує калейдоскоп, повідомляє РБК.Стиль.

У своєму проекті "Дерево сорока фруктів" ван Акен прищепив одному стовбуру 40 різних гілок. У підсумку дерево протягом усього року цвіте абсолютно різними квітами. Влітку, наприклад, на ньому виростуть вишні, сливи, персики, нектарини та абрикоси.

Ван Акен виріс на фермі і використовує досить незвичайну техніку схрещування (з її допомогою, до речі, один англієць зміг виростити яблуню, яка дає 250 різних сортів плодів). Селекціонер вважає Дерево сорока фруктів швидше арт-проектом, хоча намагається додавати в нього види фруктів, які практично неможливо знайти у продажу.

Самі дерева поки що дуже маленькі і лише починають рости. Тим не менше, їх уже почали поширювати по США, зокрема, навколо Нью-Йорка та Нової Англії. Вони розсаджені в музеях, міських центрах і приватних колекціях.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (2)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.