Як зберігати осінні фрукти

nus.in.ua, 5 вересня 2014, 23:04
1
980
Роздрукувати
Як зберігати осінні фрукти

Груші, яблука та виноград! Багато із найсмачніших фруктів дозрівають восени. Однак не всі знають, як збергіати осінні фрукти. Одні дозрівають на дереві, інші після того, як їх зірвали. Деякі фрукти потрібно тримати у прохолодному місці, інші – ні. А що ми зазвичай робимо, коли приносимо фрукти, які зірвали в саду або купили на ринку? Кладемо їх у холодильник, або залишаємо в мисці на кухні. Жоден з цих варіантів не є правильним.

Яблука. Яблука перестають дозрівати відразу ж після того, як їх зірвали. Тому, не дивлячись на те, що вони досить довго зберігають свіжий і апетитний вигляд, намагайтеся купувати свіжо зірвані яблука та зберігайте їх у холодильнику в найбільш прохолодному місці.

Груші. Груші практично завжди зривають поки вини ще не дозріли. Тому при покупці краще вибирати тверді плоди – вони будуть довше зберігатися. Зберігати їх можна при кімнатній температурі в тарілці на кухні або в кімнаті. Коли груша дозріє, її аромат посилиться і вона стане більш м’якою на дотик.

Оскільки вже осінь, і зовсім скоро свіжо зірваних яблук і груш не залишиться, за виключення зимових сортів, які збираються в жовтні-листопаді, намагайтеся вибирати фрукти, які хоча б на вигляд свіжі.

Виноград. Виноград краще зберігати в паперовому пакеті чи в пластиковій коробці з перфорацією. В залежності від його ступеня зрілості виноград може зберігатися в холодильнику від одного, до двох тижнів.

Айва. Айва зривається недозрілою, тому для того, щоб вона дійшла до потрібної кондиції, зберігати її потрібно при кімнатній температурі поки вона не пожовтіє. Коли айва дозріє, її цілком можна зберігати в холодильнику. Оскільки айву практично ніколи не їдять сирою, зовнішній вигляд не є настільки важливий, як для інших фруктів.

ТЕГИ: поради, фрукти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Stephenol — 18 квітня 2016 21:24
И вы думаете что это правильно? 2geh.com ------------------------------------------------------------------------ Я с вами полностью согласен, все гениальное - просто. Site ------------------------------------------------------------------------ О чем вы говорите? soviet-off.com ------------------------------------------------------------------------ Мне это полностью непонятно. http://inproofs.com

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама