Наука, Відео
04:54, 26 січня 2014
1290
0

Американські журналісти показали, якими методами лікують від інтернет-залежності в Китаї

Американські журналісти показали, якими методами лікують від інтернет-залежності в Китаї
Admin
Фото: НУС
Журналісти відвідали спеціальний центр примусового лікування підлітків страждають залежністю від інтернету та комп'ютерних ігор.

Центр був створений в рамках програми оздоровлення нації, прийнятої в 2008 році. У закладі протягом трьох-чотирьох місяців пацієнти проходять посилений курс, який поєднує медичну терапію, медикаментозний курс і військову муштру.

Тао Ран, директор центру, нарікає: "нормальні люди навіть не можуть уявити, наскільки інтернет та ігри вплинули на цих підлітків. Деякі з них так підсіли на "комп'ютерний гачок", що одягають підгузки, вважаючи похід до вбиральні зайвим заходом, який лише відволікає".
 
 
 
 Фахівці центру, вважають, що однією з причин залежності, є почуття самотності, яке відчувають підлітки. У пошуках супутників вони йдуть в ігри, в ілюзії яких перебувають аж до моменту повного розчинення свого я у головному герої гри.

Для того, що б доставити підлітків, які не визнають своєї залежності, в центр, батькам доводиться вдаватися до хитрощів. Мати одного з пацієнтів підсипала снодійне своєму синові, який став жорстоким і відлюдним.

Проблема залежності підлітків від ігор, є в Азії серйозною проблемою, досить часто з'являються новини про те, що геймер помер прямо в комп'ютерному клубі після тривалої гри.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.