Американські журналісти показали, якими методами лікують від інтернет-залежності в Китаї

nus.in.ua, 26 січня 2014, 04:54
0
591
Роздрукувати
Американські журналісти показали, якими методами лікують від інтернет-залежності в Китаї

Журналісти відвідали спеціальний центр примусового лікування підлітків страждають залежністю від інтернету та комп'ютерних ігор.

Центр був створений в рамках програми оздоровлення нації, прийнятої в 2008 році. У закладі протягом трьох-чотирьох місяців пацієнти проходять посилений курс, який поєднує медичну терапію, медикаментозний курс і військову муштру.

Тао Ран, директор центру, нарікає: "нормальні люди навіть не можуть уявити, наскільки інтернет та ігри вплинули на цих підлітків. Деякі з них так підсіли на "комп'ютерний гачок", що одягають підгузки, вважаючи похід до вбиральні зайвим заходом, який лише відволікає".

 
 
 
 Фахівці центру, вважають, що однією з причин залежності, є почуття самотності, яке відчувають підлітки. У пошуках супутників вони йдуть в ігри, в ілюзії яких перебувають аж до моменту повного розчинення свого я у головному герої гри.

Для того, що б доставити підлітків, які не визнають своєї залежності, в центр, батькам доводиться вдаватися до хитрощів. Мати одного з пацієнтів підсипала снодійне своєму синові, який став жорстоким і відлюдним.

Проблема залежності підлітків від ігор, є в Азії серйозною проблемою, досить часто з'являються новини про те, що геймер помер прямо в комп'ютерному клубі після тривалої гри.

За матеріалами: NewYorkTimes / КО
ТЕГИ: залежність, підліток, інтернет, комп'ютер, ігри, геймер, КНР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама