Здоров’я
03:05, 29 грудня 2013
1227
0

У Великобританії щотижня народжується 20 дітей-наркоманів

У Великобританії щотижня народжується 20 дітей-наркоманів
Admin
Фото: НУС
Немовлята після народження переживають "ломку".
 
У Великобританії щотижня народжується понад 20 дітей, які з першого ж дня свого життя є наркоманами.

Як повідомляє The Daily Mail, немовлята впродовж перших 30 днів свого життя страждають від так званого синдрому відміни, який також називають "ломкою". Малюки народжуються із наркозалежністю від метадону, який приймали їхні матері.

Метадон за своєю молекулярною структурою схожий на героїн. Однак залежність від нього сильніша і синдром відміни триває втричі довше. У Великобританії його використовують в програмі державної медицини як засіб при боротьбі з наркозалежністю від героїну.

Лікарі кажуть, що все частіше діти народжуються залежними від метадону, якщо їхні матері приймали його під час вагітності.

Минулого року кількість наркозалежних немовлят у Великобританії склала 1129 душ. В 2013-му році їхня кількість зросла на 11%

При цьому група наркоманів, які отримують метадон в рамках державної програми лікування від наркоманії, перевищує 40 тисяч осіб.
 
"Це велика трагедія для матерів і їхніх малюків. Діти народжуються із жахами наркотичної залежності. Ми повинні зробити все, щоб початок життя був найкращим. Ситуація складна. З одного боку метадон допомагає багатьом людям відмовитися від героїну, а з іншого – ми самі ж підсаджуємо на нього дітей", - каже лікар Алекс Баргхарт.

Нагадаємо, що українські діти наркоманами не народжуються, а стають. В Україні 10% підлітків вживають наркотики.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.