У Великобританії щотижня народжується 20 дітей-наркоманів

nus.in.ua, 29 грудня 2013, 03:05
0
552
Роздрукувати
У Великобританії щотижня народжується 20 дітей-наркоманів

Немовлята після народження переживають "ломку".

 
У Великобританії щотижня народжується понад 20 дітей, які з першого ж дня свого життя є наркоманами.

Як повідомляє The Daily Mail, немовлята впродовж перших 30 днів свого життя страждають від так званого синдрому відміни, який також називають "ломкою". Малюки народжуються із наркозалежністю від метадону, який приймали їхні матері.

Метадон за своєю молекулярною структурою схожий на героїн. Однак залежність від нього сильніша і синдром відміни триває втричі довше. У Великобританії його використовують в програмі державної медицини як засіб при боротьбі з наркозалежністю від героїну.

Лікарі кажуть, що все частіше діти народжуються залежними від метадону, якщо їхні матері приймали його під час вагітності.

Минулого року кількість наркозалежних немовлят у Великобританії склала 1129 душ. В 2013-му році їхня кількість зросла на 11%

При цьому група наркоманів, які отримують метадон в рамках державної програми лікування від наркоманії, перевищує 40 тисяч осіб.
 
"Це велика трагедія для матерів і їхніх малюків. Діти народжуються із жахами наркотичної залежності. Ми повинні зробити все, щоб початок життя був найкращим. Ситуація складна. З одного боку метадон допомагає багатьом людям відмовитися від героїну, а з іншого – ми самі ж підсаджуємо на нього дітей", - каже лікар Алекс Баргхарт.

Нагадаємо, що українські діти наркоманами не народжуються, а стають. В Україні 10% підлітків вживають наркотики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама