Наука, Відео
04:47, 12 січня 2014
1300
0

Американці створили унікальний комп'ютер-конструктор

Американці створили унікальний комп'ютер-конструктор
Admin
Фото: НУС
Американська компанія Razer представила проект ігрового комп'ютера під кодовою назвою Christine, головною особливістю якого є модульна структура.
 
Christine являє собою незвичайний персональний комп'ютер, всі компоненти якого вставляються в загальну стійку в довільному порядку.
 
 Американці створили унікальний комп'ютер-конструктор
 
 
В Razer зазначають, що така конструкція полегшує збірку і наступний апгрейд комп'ютера, дозволяючи впоратися з цим навіть недосвідченим у технологіях користувачам.
 
  Кожен з блоків несе в собі одну зі складових частин системного блоку: відеокарту, процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск. Також він забезпечений власними системами рідинного охолодження і шумозаглушенням.
 
 
Взаємодія між блоками відбувається через шину PCI Express. Стійка має екран з панеллю управління, на якому відображаються поточний стан системи і налаштування.
 
Американці створили унікальний комп'ютер-конструктор  

Проект є прототипом, і компанія Razer поки не назвала ні точну дату появи Christine у продажу, ні ціну комп'ютера. Чи зможуть сторонні виробники комплектуючих випускати власні блоки для Razer, невідомо.

Зазначимо, що мода на модульні комп'ютери почалася з голландського дизайнера, що придумав у вересні 2013 року концепт смартфона-конструктора Phonebloks.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.