Комп'ютерні курси для людей літнього віку

nus.in.ua, 30 вересня 2014, 02:37
0
624
Роздрукувати
Комп'ютерні курси для людей літнього віку

Громадське об‘єднання «Самопоміч» спільно із часописом «Нашою українською справою» організовує для читачів нашого часопису комп'ютерні курси для людей літнього віку. Про проект розповідає Вікторія Шумакова, голова районної організації Громадського Об‘єднання «Самопоміч»:

– Комп'ютерні курси для людей літнього віку – це проект, який вже третій рік поспіль реалізовується громадським об'єднанням «Самопоміч» у місті Львові. У чому полягає суть проекту? Навчання людей пенсійного віку комп'ютерній грамоті,  тобто елементарні навички, для того щоб люди поважного віку могли себе відчути ближчими до сучасного покоління, краще аналізувати новини в сучасному інформаційному просторі, а головне – значно дешевше у порівнянні з мобільним зв'язком, контактувати зі своїми дітьми та близькими, які виїхали на заробітки. Якщо говорити по-простому, то є серед золочів‘ян багато таких, чиї рідні виїхали за кордон. Спілкування через Скайп є простим та доступним. От тільки через незнання комп‘ютерної грамоти доводиться чекати вихідних, поки приїдуть онуки з навчання і ввімкнуть комп‘ютер, щоб поговорити з донькою чи сином. Завдяки таким курсам багато львів‘ян поважного віку самотужки спілкуються з рідними за кордоном чи в інших куточках України. У Львові діє 6 груп по 12 людей, які проходять 2-місячну програму навчання.

Тому і подумала, а чому б подібний проект не зреалізувати у Золочеві. Я довго вагалась над проектом, поки не поспілкувалась із львів‘янкою, яка відвідує курси.  «Добре, – каже, – що тепер я можу ходити на такі заняття. Я майже освоїлась в комп'ютері і скоро вивчу програму, з якою зможу дзвонити до своєї доньки в Португалію. Прикладу всіх зусиль, щоб знати і пам'ятати все те, чому мене тут навчають». Це проект довготривалий і залежатиме від того скільки людей виявить бажання навчатись.

Бажаючих пройти курси прохання звертатись за тел. 097-9096622.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: львів, курси, Золочів, газета, 43 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама