Наука
20:31, 23 січня 2014
1588
0

Мода на модульні гаджети: китайці теж показали свій смартфон-конструктор

Мода на модульні гаджети: китайці теж показали свій смартфон-конструктор
Admin
Фото: НУС
Китайська компанія ZTE на виставці CES, що відкрилась в Лас-Вегасі 7 січня, показала смартфон Eco-Mobius з модульною архітектурою.

До складу апарату входять п'ять модулів: базовий (core), модуль з екраном і модуль з батареєю. Базовий модуль, у свою чергу, включає блоки з центральних і графічних процесорів, оперативної пам'яті, камерою і накопичувачем.

Коли користувач хоче оновити смартфон, йому не потрібно купувати новий пристрій. Досить вийняти один з модулів (наприклад, з процесором) і замінити його на новий, більш потужний. Так само можна вчинити в разі поломки.

 


смартфон-конструктор

 

Смартфон, показаний на CES, є прототипом. Чи працює він, невідомо: на всіх фотографіях з виставки Eco-Mobius він показаний у вимкненому стані.

Але ZTE зазначила, що хоче створити "розумний і високоефективний механізм заміни" блоків в смартфоні. Компанія також підкреслила, що модульні смартфони більш лояльні до навколишнього середовища.


смартфон-конструктор

 


Зазначимо, мода на модульні гаджети почалася восени 2013 року, коли голландський дизайнер вперше показав смартфон-конструктор Phonebloks. Потім ідею одразу ж підхопила компанія Motorola.

  Нагадаємо, на CES 2014 також продемонстрували модульний комп'ютер. Його розробила компанія Razer. Компоненти-модулі в ньому поміщаються в спеціальну стійку і з'єднуються через інтерфейс PCI Express.  

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.