Повертайтесь живими...

nus.in.ua, 20 серпня 2014, 14:58
0
965
Роздрукувати

Підвечір 7 серпня у приміщенні Перемишлянського центру дозвілля молоді зібралися всі волонтери, які останні два тижні весь свій вільний час проводили у супермаркетах та біля аптек з метою збору коштів, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни і фінансів для воїнів, які знаходяться на передовій у зоні дії антитерористичної операції. Великі коробки з необхідними речами були акуратно складені та підписані. Також були передачі для  конкретних вояків від рідних та близьких з Перемишлянщини.

Спільними зусиллями для солдат придбали рації зі сканером, близько 200 л дизпалива, головки до мотору ГАЗ 51,52 (які підходять також до моторів БТРів), інструменти для ремонту авто, велика кількість ізоленти, спальники і каремати, вітаміни, протигрибкові мазі. Монахи Свято-Успенської Унівської Лаври передали 200 образочків із чудотворною іконою Унівської Богородиці, дівчата зі спільноти «Адонай» подарували воякам вервечки. Також на Донбас поїхала перемишлянська преса.

Разом із речами та продуктами  у коробки були вкладені листи та малюнки від дітей з  Перемишлян. Напевно, розгорнувши  аркуш паперу зі словами вдячності, написані  десятирічною дитиною, побачивши   намальоване велике серце, кожен мужній чоловік-захисник  ще раз відчує важливість покладеної на нього місії, ще раз переконається у любові і підтримці  всіх жителів України.

Необхідне для наших вояків збирали молоді люди, переважно дівчата, із ініціативи громадських організації «Допомога армії України», яка діє у Львові, а перемишлянська молодь приєдналася до неї. Долучилися до збору речей також дитячо-молодіжна спільнота «Адонай» храму Св. Миколая у Перемишлянах.

Допомога солдатам на передовій відправлена вже вдруге. Така акція буде продовжуватися і надалі. Перемишлянці радо відгукуються та долучаються до акції «Допоможи армії України».

 Таку важливу для вояків допомогу довозять на передову активісти Самооборони м. Бібрки та Української Галицької Асамблеї. Вже третій раз зібрані у Перемишлянах та Бібрці речі і продукти завдяки їм потрапляють до солдат у містах Слов’янськ, Лисичанськ та до інших міст. Основними координаторами акції в Перемишлянах є директор Перемишлянського центру дозвілля, депутат міської ради Андрій Тивонюк та його дочка Христина – студентка IV-го курсу Львівського медичного університету ім. Д. Галицького, яка була активною учасницею «Майдану» у Львові, а також волонтером швидкої медичної допомоги Майдану, волонтером Червоного Хреста.

Роксолана Гуніник

ТЕГИ: Повертайтесь, АТО, Перемишляни, газета, 37 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама