Львівщина
14:58, 20 серпня 2014
1664
0

Повертайтесь живими...

Повертайтесь живими...
Admin
Фото: НУС

Підвечір 7 серпня у приміщенні Перемишлянського центру дозвілля молоді зібралися всі волонтери, які останні два тижні весь свій вільний час проводили у супермаркетах та біля аптек з метою збору коштів, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни і фінансів для воїнів, які знаходяться на передовій у зоні дії антитерористичної операції. Великі коробки з необхідними речами були акуратно складені та підписані. Також були передачі для  конкретних вояків від рідних та близьких з Перемишлянщини.

Спільними зусиллями для солдат придбали рації зі сканером, близько 200 л дизпалива, головки до мотору ГАЗ 51,52 (які підходять також до моторів БТРів), інструменти для ремонту авто, велика кількість ізоленти, спальники і каремати, вітаміни, протигрибкові мазі. Монахи Свято-Успенської Унівської Лаври передали 200 образочків із чудотворною іконою Унівської Богородиці, дівчата зі спільноти «Адонай» подарували воякам вервечки. Також на Донбас поїхала перемишлянська преса.

Разом із речами та продуктами  у коробки були вкладені листи та малюнки від дітей з  Перемишлян. Напевно, розгорнувши  аркуш паперу зі словами вдячності, написані  десятирічною дитиною, побачивши   намальоване велике серце, кожен мужній чоловік-захисник  ще раз відчує важливість покладеної на нього місії, ще раз переконається у любові і підтримці  всіх жителів України.

Необхідне для наших вояків збирали молоді люди, переважно дівчата, із ініціативи громадських організації «Допомога армії України», яка діє у Львові, а перемишлянська молодь приєдналася до неї. Долучилися до збору речей також дитячо-молодіжна спільнота «Адонай» храму Св. Миколая у Перемишлянах.

Допомога солдатам на передовій відправлена вже вдруге. Така акція буде продовжуватися і надалі. Перемишлянці радо відгукуються та долучаються до акції «Допоможи армії України».

 Таку важливу для вояків допомогу довозять на передову активісти Самооборони м. Бібрки та Української Галицької Асамблеї. Вже третій раз зібрані у Перемишлянах та Бібрці речі і продукти завдяки їм потрапляють до солдат у містах Слов’янськ, Лисичанськ та до інших міст. Основними координаторами акції в Перемишлянах є директор Перемишлянського центру дозвілля, депутат міської ради Андрій Тивонюк та його дочка Христина – студентка IV-го курсу Львівського медичного університету ім. Д. Галицького, яка була активною учасницею «Майдану» у Львові, а також волонтером швидкої медичної допомоги Майдану, волонтером Червоного Хреста.

Роксолана Гуніник

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.