Львівщина
12:12, 04 серпня 2014
1564
0

Допоможи армії України!

Допоможи армії України!
Admin
Фото: НУС

В перемишлянському МЦ «Дозвілля»  ініціатива громадських організацій «Допомога армії України» збирають кошти, продукти та ліки для потреб армії України.

Молоді активісти розпочали збір необхідного у суботу, 26 липня у супер-маркерті «Рукавичка». Там роздавали листівки з переліком продуктів та медикаментів. Зокрема, перелік необхідних продуктів (не в склотарі): крупи, макарони, тушонка, чай, кава, консерви, приправи, мівіна, цукор, цигарки, вода, одяг (шкарпетки, труси), господарське мило, засоби гігієни, сухофрукти. Також потрібні палатки, спальники, зубні щітки та пасти.

Перелік ліків: Целокс, Налбуфін, Буторфанол, Тієнам, Рефортан, Меронем, протишокові, кровоспинні, антибіотики, протигрибкові, жаропонижуючі; Смекта, Маалокс, Фестал, активоване вугілля; перев’язувальні пакети, джгути (не гумові). 

Чимало людей наповнювали ящики продуктами. Особливу подяку висловлюють активісти усім, але кажуть, що найбільше здивував італієць з дружиною українкою. Він двічі купував продукти для пожертви, і загалом подружжя заповнило весь візок  супер-маркету.

Другий день збору допомоги, вже фінансової, відбувся в неділю. Жителі міста та району мали можливість послухати благодійний концерт в МЦ «Дозвілля». Тут щодня протягом будніх з 10 до 19 год. відкривається пункт збору пожертв для потреб військовим. Щодо концерту, то він був справді захоплюючим. Першим чудував публіку чоловік з Боршева, який більше 40 років дякував в храмі. Він співав патріотичні пісні, які ніхто й не чув церковний гімн, та відомі стрілецькі пісні, які підспівували всі присутні. Пізніше чоловік додав «перцю» в свято, та зачитав гумореску «Картопля».

Загалом концерт видався дуже зворушливим та цікавим.

Отже, за два дні волонтерства активістам вдалось зібрати 12 великих ящиків продуктів, 3 ящики засобів гігієни,  пляшок води та 3314 гривень, які перевезли до Львова у штаб організації. Звідти вантаж перекладуть у фури та відвезуть на Схід, а потім БТРами та вертольотами розвозитимуть по військових частинах.

   Роксолана Мудрак

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.