Реанімобіль офіційно передали районній лікарні

nus.in.ua, 22 грудня 2014, 01:22
0
417
Роздрукувати
Реанімобіль офіційно передали районній лікарні

У результаті багаторічної співпраці міст-побратимів Перемишляни та Скавіна (Республіка Польща) реалізовано ряд проектів. Це обмін досвідом офіційних делегацій, екскурсійні поїздки українських дітей у Польщу, а також відвідини скавінськими школярами міст Львова та Перемишлян. Співпраця триває постійно. Завжди є плани,  які при можливості, системно втілюються у життя керівництвом міст Перемишляни і Скавіна.

У кінці листопада цього року громада міста і гміни Скавіна безкоштовно передала для громади міста Перемишляни карету швидкої медичної допомоги. Цей реанімобіль облаштований на базі мікроавтобуса «Пежо-боксер» та цілком укомплектований  всіма необхідними медичними засобами.

21 листопада офіційна польська делегація, яку очолював заступник бургомістра  Станіслав Жак,  у складі представників скавінської міської ради та Товариства партнерських міст, урочисто передала автомобіль громаді міста Перемишлян.

Оформленням усіх документів, пов’язаних із розмитненням та реєстрацією автомобіля швидкої допомоги, безпосередньо займався Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля та юрист міської ради Володимир Боднар. Після завершення всіх необхідних процедур автомобіль було передано Перемишлянській районній лікарні. У присутності головного лікаря   Богдана Лівого та  медичних працівників  міський голова  вручив ключі від реанімобіля.  Олександр Зозуля висловив слова вдячності польським партнерам за черговий вияв доброзичливості, що свідчить не просто про ділові  стосунки, а й  про міцну дружбу. Також  наголосив на тому, що ця карета швидкої допомоги є найновішою моделлю у парку автомобілів районної лікарні і стане надійним помічником для лікарів у порятунку життя  мешканців Перемишлянщини. Головний лікар Богдан Лівий від імені всіх медиків висловив вдячність громаді міста Скавіна, а також подякував міському голові за допомогу в оформленні документів.

Анна Вотум

ТЕГИ: Реанімобіль, Перемишляни, газета, 54 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама