Подарунок для перемишлянців

nus.in.ua, 7 грудня 2014, 21:43
0
541
Роздрукувати

21 листопада у Перемишлянах відбулась урочиста сесія Перемишлянської міської ради, присвячена співпраці із містом-побратимом Скавіна (Республіка Польща). У її роботі взяла участь офіційна делегація міста і гміни Скавіна на чолі із Станіславом Жаком, у складі якої були представник міської ради Скавіни Магдалена Ханкус, представник товариства партнерських міст м. Скавіни Сергіуш Романський. Під час сесії гості передали місту Перемишляни цінний подарунок – ключі від сучасного автомобіля швидкої медичної допомоги. Автомобіль не лише відповідає сучасним потребам, а й оснащений необхідними для надання першої допомоги засобами. Вітаючи гостей, міський голова міста Перемишляни Олександр Зозуля наголосив на тому, що співпраця між містами сприяє зміцненню дружби між народами, обміну досвідом та позитивним змінам у розвитку громад. На його думку, такі конкретні приклади співпраці між містами і створюють підґрунтя для подальшої євроінтеграції України.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся т. в. о. голови Перемишлянської райдержадміністрації Роман Андрусишин, який подякував полякам за подарунок для громади та багаторічну співпрацю.

Гості ж наголошували на тому, що їм також небайдужі події, що відбуваються в Україні. Вони співпереживають разом з нами і хочуть, щоб ми досягли перемоги. 

Від імені Перемишлянців звернувся і громадський діяч Зіновій Репета, який вручив пам‘ятну монету. Керівник ДНЗ « Сонечко» Тетяна Мартиняк передала теплі вітання від своїх вимхованців та подарунки – ляльки-мотанки, виготовлені власноруч.

Також гості взяли участь в урочистостях до Дня Гідності та Свободи та скорботних вшануваннях пам‘яті жертв голодомору.

Олександр ЗОЗУЛЯ, міський голова м. Перемишляни після урочистої сесії, зокрема, зазначив:

 – Пишаюся тим, що Перемишляни мають таке місто-побратим як Скавіна. Щороку перемишлянці відвідують Скавіну, місто, яке має високі історичні та культурні цінності. Щороку гості зі Скавіни відвідують нас. Маємо хорошу співпрацю в культурному та економічному напрямах. На перспективу є широке поле намічених проектів для  розквіту наших міст та благополуччя територіальних громад. Ці дипломатичні зв’язки між Перемишлянами та Скавіною уже давно переросли у справжню братерську дружбу, яка триватиме, сподіваюсь, не одне десятиліття.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Перемишляни, поляки, газета, газета, 52 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама