У Перемишлянській міській раді можна буде отримати фахову первинну допомогу

nus.in.ua, 3 жовтня 2014, 14:31
0
592
Роздрукувати
У Перемишлянській  міській раді можна буде отримати фахову первинну допомогу

У Перемишлянах відбулась презентація Центру надання правової інформації та консультацій

На сьогоднішній день людина практично щодня зустрічається з потребою реалізувати свої права  і захистити їх. У більшості випадків для такого захисту їй необхідно звернутися за допомогою до кваліфікованих осіб. Однак, така допомога потребує значних фінансових затрат, які для соціально незахищених та малозабезпечених осіб є непосильними. Це, в свою чергу, призводить до неспроможності осіб захистити свої права.

Тому створення Центрів правової інформації та консультації (ЦПІК) має на меті забезпечити можливість отримати безоплатну кваліфіковану первинну правову допомогу усім мешканцям,  в тому числі соціально вразливим та незахищеним верствам населення.

Саме такий Центр буде відкрито Львівською ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» спільно з Перемишлянською  міською радою та за фінансової підтримки МФ «Відродження» у м. Перемишляни.

Центр правової інформації  та консультації знаходитиметься у центральній частині міста, за адресою: вул. Галицька, 50. Працюватиме за зручним для громадян графіком.

У ході діяльності ЦПІКу юристи будуть надавати наступні послуги первинної правової допомоги:

– надання правової інформації;

– надання консультацій і роз'яснень з правових питань (у тому числі і письмових);

– складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру – позовних заяв до суду);

– надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації (захист інтересів в суді);

– інформація та рекомендації щодо вирішення досудового  спору.

Для того, щоб отримати правову допомогу, людині необхідно звернутися до працівника ЦПІКу. З собою рекомендується мати усі документи, що стосуються питання, яке слід розглянути. Працівник, ознайомившись зі справою, надасть максимально необхідну інформацію, зокрема про спробу реалізації або захисту порушеного права. Наприклад, у багатьох ситуаціях значно ефективнішим за звернення до суду є адміністративне оскарження або укладення мирової угоди. Саме працівник ЦПІК окреслить усі переваги та недоліки кожного способу та допоможе людині визначити, який спосіб краще застосовувати у конкретній життєвій ситуації.

Усі працівники ЦПІКу є кваліфікованими юристами з достатнім досвідом роботи. Крім того, для них ГО ЦДМС заплановано проведення додаткових навчань, під час яких львівські юристи акцентують увагу на особливостях у деяких категоріях справ. Окремо передбачене вивчення досвіду львівських колег, що працюють у ЦПІКу.

Центр розпочне свою роботу на постійній основі з жовтня 2014 року. «Створення таких центрів, особливо у невеликих містах, є важливим з огляду на необхідність забезпечити можливість мешканців своєчасно та ефективно реалізувати або захистити свої права. Крім того, це важлива цеглинка у розбудові правової держави, де кожен громадянин відчуватиме себе захищеним», – зауважує Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля.

 У ЦПІКу можна отримати відповіді на запитання, що стосуються цивільних, сімейних, земельних, житлово-комунальних правовідносин, а також відносин, пов’язаних із створенням та діяльністю об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

За матеріалами офіційного сайту Перемишлянської

міської ради

ТЕГИ: Перемишляни, допомога, газета, 43 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама