Допомога при народженні дитини становитиме 41 280 грн.

nus.in.ua, 25 квітня 2014, 02:49
0
964
Роздрукувати
Допомога при народженні  дитини становитиме 41 280 грн.

Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено ряд змін щодо призначення допомоги при народженні дитини, допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та надання пільг за професійною ознакою.

Так, з 1 липня 2014 року допомога при народженні дитини призначатиметься у розмірі 41 280 гривень. Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачуватиметься протягом 36 місяців рівними частинами у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виключена із переліку видів допомог, які призначатимуться відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми».

З 1 квітня змінені умови надання пільги на житлово-комунальні послуги за професійною ознакою.

Так, пільги, передбачені Законами України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України», «Про міліцію», «Про освіту», «Основи законодавства України», «Про охорону здоров’я», «Про культуру», «Про захист рослин», «Про бібліотеки та бібліотечну справу» та Кодексу цивільного захисту України надаватимуться за умови, якщо розмір їх середньомісячного сукупного доходу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, 900 гривень (постанова КМУ від 28 травня 2008р. № 530).

ДЕЯКІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Пільги, передбачені Законом України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», а це Герої Соціалістичної Праці, Герої України та повні кавалери ордена Трудової Слави та члени їх сімей, з 1 квітня 2014 року надаються у межах норм, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996 р. № 879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати».

Управління
соціального захисту населення

ТЕГИ: допомога, дитина, газета, №21
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама