Добрий задум та допомога однодумців

nus.in.ua, 16 липня 2014, 14:03
0
617
Роздрукувати
Добрий задум та допомога однодумців

У здоровому тілі – здоровий дух. Саме такі слова можна почути від людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Часом здається, що сучасна молодь мало цікавиться спортом, туристичними походами чи проведенням вільного часу на спортивному майданчику для того щоб гартувати своє тіло до витривалості та доброго здоров’я. Так виглядає, що молоді люди зараз зацікавлені проведенням часу біля комп’ютерів, телевізорів і часто у розважальних закладах, розпиваючи спиртні напої та розважаючись під голосну музику.

Але не все так погано, як може виглядати на перший погляд. Я переконалася, що є чимала кількість молодих людей, які надають перевагу здоровому способу життя, наприклад, хочуть щоб у Перемишлянах був ще один спортивний майданчик аби на дозвіллі з друзями пограти у футбол, волейбол тощо.

Чому так стверджую? А тому, що кілька днів тому, а саме 5 липня, на всіма знаній у Перемишлянах «Зеленій ямі» багато хлопців шкільного та старшого віку, а також чоловіки середнього віку облаштовували спортивний комплекс. Під пильним керівництвом п. Зіновія Репети, основного ідеолога проекту, були встановлені футбольні ворота, стійки для волейболу, тренажер (брус) для качання пресу. Окрім цього, скосили траву на футбольному полі та вирівняли береги. І ці всі не легкі роботи виконували молоді люди, які зацікавленні в існуванні такого майданчику для провадження здорового способу життя.

«Зелена яма» знаходиться ще в межах міста, але вже ближче до полів та лісу. Там де нема великого руху автомобілів, а отже чисте повітря. Все створене для того, щоб подбати про фізичне та психологічне здоров’я мешканців міста.Добрий задум та допомога однодумців

Основною увагою треба наділити людину, яка власне стала основним організатором та натхненником для створення такого потрібного для Перемишлян проекту. Це активний громадський діяч міста п. Зіновій Репета. Саме він вже кілька років особисто дбає та поступово за допомогою друзів та небайдужих перемишлянців втілює у життя свій задум. Сам пан Зіновій говорить:

Сюди прийди, і ти будеш здоровий,

тут забувають горе і біду,

Зелена яма, ми тебе відновим,

і внуків я сюди ще приведу.

«Зелена яма» – це щось надзвичайне. Бо поряд із спортивним майданчиком  тут ще кілька років тому насаджено плодові дерева і кущі. Сьогодні ці саджанці вже добре прийнялися і, більше того, цього року є перший урожай черешень, малини та смородини. Зіновій Миколайович проводить маленьку екскурсію садом, всім дозволяє скуштувати ягоди, а також помітно тішиться та, як завжди, приговорює віршованими рядками, бо його добрий задум поступово набуває рис спортивного майданчика. Слід відмітити, що велику увагу реалізації проекту «Зелена Яма» приділяє міська влада, громадська організація «Фундація Галичани», а також велика кількість меценатів, які надавали і, віриться, будуть надавати допомогу у найшвидшому введенні в експлуатацію спортивного майданчика «Зелена Яма».

Анна ВОТУМ
 

ТЕГИ: здоров'я, спорт, Перемишляни, газета, 32 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама