На Перемишлянському озері можна буде зіграти У пляжний волейбол

nus.in.ua, 2 липня 2014, 01:42
0
1546
Роздрукувати
На Перемишлянському озері можна буде зіграти   У пляжний волейбол

Міське озеро «Молодіжне» – один із найгарніших куточків Перемишлян. У літній період  сюди сходяться багато мешканців та гостей міста. Адже усім відомо, що поблизу води відпочивається краще, аніж будь-де в іншому місці. Улітку на берегах  озера  лунають веселі голоси малечі та  підлітків.

Старожили нашого міста розповідають, що озеро на цьому місці було приблизно з 50-х років ХХ ст. Кажуть, це була велика водойма, переділена масивним залізничним мостом. Поблизу озера тече річка Гнила Липа, водою з якої і наповнюється водойма. Наприкінці 70-х – на початку 80-х років озеро спускали для масштабного очищення та розширення. Також у цей час був насипаний острів, який є і до сьогодні. Зараз озеро має  достатньо великі розміри – його площа  19,0 га.

Цьогоріч  для покращення  комфорту відпочиваючих на одному із берегів облаштовують пляж та волейбольний  майданчик.На Перемишлянському озері можна буде зіграти   У пляжний волейбол

60 т піску для майданчика профінансувала Перемишлянська міська рада. Основні роботи з благоустрою виконали небайдужі та активні перемишлянці, які зацікавлені у якнайкращому функціонуванні міського озера. Депутат Перемишлянської міської ради Андрій Захарчук разом із працівниками рятувально-водолазної служби власноруч розгортав пісок та приводив до естетичного вигляду берег озера та майбутній пляж.

Активно сприяв  реалізації цієї доброї справи  Перемишлянський  міський голова Олександр Зозуля. Мер міста розповідає, що давно  слід було зробити на озері пляжно-спортивний майданчик.  Дуже позитивним є той факт, що цей задум був втілений у життя при першій можливості.

Охайністю та функціонуванням міського озера займаються працівники рятувально-водолазної служби (керівник А. Захарчук).На Перемишлянському озері можна буде зіграти   У пляжний волейбол

В озері багато риби, також тут можна побачити диких качок, над водою літають чайки, а ще до перемишлянського озера навідуються лебеді. Цих благородних птахів можна зустріти тут зранку, коли відпочиваючі їм не дошкуляють.

Приїжджайте до нас на відпочинок! І самі переконаєтесь, що озеро «Молодіжне» – унікальний куточок, де відпочиваєш душею!

Анна Вотум
 

ТЕГИ: озеро, Перемишляни, волейбол, газета, 30 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама