Створено іграшку, яка стежить за станом здоров'я дитини

nus.in.ua, 7 квітня 2014, 23:51
0
642
Роздрукувати
Створено іграшку, яка стежить за станом здоров'я дитини

Фахівцям вдалося створити іграшку, в якій вмонтовано сенсори, котрі слідкують за станом здоров'я чада. Teddy Guardian виглядає як звичайний ведмедик, проте всередині у нього - цілий набір мініатюрних сенсорів, які можуть відстежувати різні життєві показники дитини.

Виробники створили Teddy для того, щоб допомагати медичному персоналу знімати різні свідчення пульсу, насичення киснем, температури, рівня стресу і т.д. Коли дитина тримає ведмежатко, дані з іграшки надходять на планшет або смартфон.

"Ми звернули увагу, що діти часто відчувають напругу, коли нам доводиться робити різні виміри, - розповідає Йосипа Мажік, яка придумала Teddy разом зі своєю напарницею Анною Буріка. - Медсестри зазвичай дають дітям плюшеві іграшки, щоб заспокоїти і відвернути їх увагу, а потім вже використовують свої медичні інструменти. І ми вирішили, а чому б не використовувати комбінацію м'якої іграшки і потрібних нам сенсорів?"

Крім різних вимірів, медсестри та батьки можуть також віддалено спілкуватися зі своїми дітьми, програючи їм пісеньки і читаючи казки через іграшку.

Поки що Teddy дає такі ж результати, що і звичайне медичне обладнання, однак Мажік вважає, що іграшка може поліпшити техніки вимірювання, оскільки діти в момент процедури набагато більш розслаблені.

"Педіатри зможуть отримувати кращі дані, оскільки, коли діти відчувають напругу, температура тіла і пульс підвищуються, що заважає зрозуміти, що насправді вони відчувають".

За матеріалами: nashamama
ТЕГИ: новини, дитина, здоров'я, хвороби, профілактика, іграшка, медики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама