Здоров’я
23:51, 07 квітня 2014
1194
0

Створено іграшку, яка стежить за станом здоров'я дитини

Створено іграшку, яка стежить за станом здоров'я дитини
Admin
Фото: НУС

Фахівцям вдалося створити іграшку, в якій вмонтовано сенсори, котрі слідкують за станом здоров'я чада. Teddy Guardian виглядає як звичайний ведмедик, проте всередині у нього - цілий набір мініатюрних сенсорів, які можуть відстежувати різні життєві показники дитини.

Виробники створили Teddy для того, щоб допомагати медичному персоналу знімати різні свідчення пульсу, насичення киснем, температури, рівня стресу і т.д. Коли дитина тримає ведмежатко, дані з іграшки надходять на планшет або смартфон.

"Ми звернули увагу, що діти часто відчувають напругу, коли нам доводиться робити різні виміри, - розповідає Йосипа Мажік, яка придумала Teddy разом зі своєю напарницею Анною Буріка. - Медсестри зазвичай дають дітям плюшеві іграшки, щоб заспокоїти і відвернути їх увагу, а потім вже використовують свої медичні інструменти. І ми вирішили, а чому б не використовувати комбінацію м'якої іграшки і потрібних нам сенсорів?"

Крім різних вимірів, медсестри та батьки можуть також віддалено спілкуватися зі своїми дітьми, програючи їм пісеньки і читаючи казки через іграшку.

Поки що Teddy дає такі ж результати, що і звичайне медичне обладнання, однак Мажік вважає, що іграшка може поліпшити техніки вимірювання, оскільки діти в момент процедури набагато більш розслаблені.

"Педіатри зможуть отримувати кращі дані, оскільки, коли діти відчувають напругу, температура тіла і пульс підвищуються, що заважає зрозуміти, що насправді вони відчувають".

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.