ОДПІ
00:11, 20 березня 2014
1147
0

Легальна заробітна плата – право на гідне життя громадян!

Легальна заробітна плата – право на гідне життя громадян!
Admin
Фото: НУС
Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави  і   безпосередньо впливає на рівень життя кожної людини.

     Сьогодні значна кількість суб’єктів господарювання занижують заробітну плату працівникам або наймають їх на роботу без належного оформлення документів. Робиться це свідомо, з метою ухилення від сплати  податків. Приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету, і як результат, на рівень життя населення.
     

Золочівська ОДПІ застерігає , що у  випадку отримання зарплатні неофіційно, працівник стає повністю беззахисний перед роботодавцем. Тому найкращим застереженням від будь-яких негараздів і сьогодні, і в майбутньому є укладення трудового договору та відмова від отримання  зарплати в «конвертах». Але  захотіти легалізувати свою зарплату повинні самі працівники.  Тому, шановні громадяни, якщо з Вами не оформлені трудові відносини, Вам виплачують заробітну плату в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня   ( з січня 2014 року -1218,0грн.), або ж виплачують заробітну плату в "конвертах", повідомляйте про такі факти за телефонами: 4-32-17,  7-11-72,  7-10-34.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.