Легальна заробітна плата – право на гідне життя громадян!

nus.in.ua, 20 березня 2014, 00:11
0
522
Роздрукувати
Легальна заробітна плата – право на гідне життя громадян!

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави  і   безпосередньо впливає на рівень життя кожної людини.

     Сьогодні значна кількість суб’єктів господарювання занижують заробітну плату працівникам або наймають їх на роботу без належного оформлення документів. Робиться це свідомо, з метою ухилення від сплати  податків. Приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету, і як результат, на рівень життя населення.
     

Золочівська ОДПІ застерігає , що у  випадку отримання зарплатні неофіційно, працівник стає повністю беззахисний перед роботодавцем. Тому найкращим застереженням від будь-яких негараздів і сьогодні, і в майбутньому є укладення трудового договору та відмова від отримання  зарплати в «конвертах». Але  захотіти легалізувати свою зарплату повинні самі працівники.  Тому, шановні громадяни, якщо з Вами не оформлені трудові відносини, Вам виплачують заробітну плату в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня   ( з січня 2014 року -1218,0грн.), або ж виплачують заробітну плату в "конвертах", повідомляйте про такі факти за телефонами: 4-32-17,  7-11-72,  7-10-34.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама