ОДПІ
16:34, 28 тра 2014
907
0

Діалог за «круглим столом»

Діалог за «круглим столом»
Admin
Фото: НУС

В Золочівській ОДПІ відбулося засідання «круглого столу» за участі представників місцевих органів державної влади, малого, середнього бізнесу та фахівців податкової інспекції з питань наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, новацій у податковому законодавстві та дотримання норм законодавства про працю.

Начальник податкової інспекції Ольга Первухіна зазначила, що незважаючи на складний стан економіки у державі, найважливішим завданням сьогодні є стабільне і ритмічне наповнення бюджетів усіх рівнів. З початку року спостерігається позитивна динаміка надходжень платежів як до державного бюджету, так і до місцевої казни району. Так, за чотири місяці 2014 року до державного бюджету надійшло 7807,0 тис.грн., до місцевого - 18239,7 тис.грн. податкових платежів. В порівнянні з відповідним періодом 2013 року надходження до загального фонду місцевого бюджету району збільшились на 422,1тис.гривень, відповідно до затвердженого розпису місцевого бюджету за січень - квітень 2014 року на 453,2 тис. гривень.

Під час зустрічі обговорено «антикризові зміни», внесені до податкового законодавства Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». Доведено лист Міндоходів від 16.04.14р. N8950/7/99-99-24-02-08-17 щодо надання країнами Європейського Союзу автономних тарифних преференцiй товарам, походженням з України.

Крім цього, розглянуто питання недопущення виплати працедавцями заробітної плати в «конвертах», підвищення розміру оплати праці найманих працівників. З початку року в податковій інспекції проведено 20 співбесід з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями. За їх результатами 19 платників , з них 9 підприємців, підвищили рівень виплати зарплати. До укладання трудового договору залучено 86 найманих працівників, внаслідок цього до бюджету додатково надійшло 11,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

На завершення заходу Ольга Первухіна надала змістовні відповіді на запитання присутніх та подякувала за плідну співпрацю по наповненню державного і місцевого бюджетів.

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.