Про Концепцію реформування податкової системи йшлося за «круглим столом»

nus.in.ua, 21 серпня 2014, 11:30
0
341
Роздрукувати
Про Концепцію реформування податкової системи йшлося за «круглим столом»

В Золочівській ОДПІ  відбулося засідання «круглого столу» за участі представників місцевих органів державної влади, малого та середнього бізнесу, фахівців податкової інспекції з питань своєчасності сплати податків, реформування податкової системи та дотримання норм законодавства про працю.

      Начальник податкової інспекції Ольга Первухіна зазначила, що наповнення бюджету – це безперервний щоденний процес, в якому беруть участь не тільки органи фіскальної служби, а й кожен свідомий платник податків. У цей непростий для країни час ми повинні відповідально виконувати свій конституційний обов’язок – сплачувати належні платежі до бюджету.

   З початку року спостерігається позитивна динаміка надходжень платежів як до державного бюджету, так і до місцевої казни району. Так, за сім місяців 2014 року до загального фонду державного бюджету надійшло 13577 тис. грн., до місцевого – 36411,4 тис. грн. податкових платежів. У порівнянні з відповідним періодом 2013 року надходження до місцевого бюджету Золочівського району збільшились на 2156,5 тис. гривень.

     Під час зустрічі обговорено Концепцію реформування податкової системи України та основні аспекти створення Служби фінансових розслідувань. Проінформовано про мету та створення нового відомства, а також новації, які пропонують внести до податкового законодавства. Зокрема, скорочення кількості податків та їх трансформування в акцизний, екологічний, єдиний податки, податок на нерухоме майно, рентну плату, зміну ставок податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, переведення на загальну систему оподаткування підприємств, які перебувають на спецрежимі у разі, якщо обсяг виручки перевищуватиме 20 млн. грн., площі сільгоспугідь складатимуть більше 3 тис. гектарів.

       Крім цього, розглянуто питання недопущення виплати працедавцями заробітної плати в «конвертах», підвищення розміру оплати праці найманих працівників. З початку року в податковій інспекції з цього питання проведено 42 співбесіди з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями. За їх результатами 37 платників, з них 16 підприємців, підвищили рівень виплати зарплати, до бюджету додатково надійшло 52,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

   На завершення заходу Ольга Первухіна відповіла на запитання присутніх і запропонувала надати пропозиції щодо Концепції реформування податкової системи та створення Служби фінансових розслідувань.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама