Офіційна зарплата – запорука Вашого добробуту .

nus.in.ua, 16 вересня 2014, 23:54
0
403
Роздрукувати
Офіційна зарплата – запорука Вашого  добробуту .

Право кожного громадянина на працю передбачає можливість заробляти собі на життя тією працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Сьогодні , на превеликий жаль, має місце таке явище, як використання найманої праці громадян без оформлення з ними трудових відносин або виплата нелегальної заробітної плати. Через свою необізнаність в економічних та правових питаннях працівники, які погоджуються на такі умови, втрачають право не лише на достойну пенсію, а й  на отримання соціальних пільг, державної допомоги, лікарняних, субсидій, тобто знижують свою соціальну захищеність. Більше того, тіньова економіка призводить до недофінансування місцевого бюджету у вигляді ненадходження відповідних сум податку з доходів фізичних осіб,  внесків на загальнообов’язкове соціальне страхування. А стабільне наповнення місцевих бюджетів – запорука виконання соціальних програм і зобов'язань держави перед незахищеними верствами населення, фінансування  закладів охорони здоров`я, освіти  та інше.

      Золочівська ОДПІ  звертається до  роботодавців, які надають перевагу виплаті зарплати в так званих "конвертах” із закликом проявити свою громадянську позицію і легалізувати працю своїх працівників .  Адже  не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати  податків  є грубим порушенням законодавства України, яка підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальність.

     Шановні громадяни! Не будьте байдужими до власного майбутнього, до майбутнього нашої країни! Вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення та виплату заробітної плати відповідно до  чинного законодавства (  не нижче 1218,0 грн.).  Повідомляйте про  факти   виплати  зарплати в «конвертах» , несплати податків   в   Золочівську ОДПІ  за телефонами:  (03-265 ) 4-32-17,  7-11-72,  7-10-34.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама