Платники Буського управління сплатили до Зведеного бюджету понад 1 млрд гривень

nus.in.ua, 11 грудня 2018, 16:32
1
94
Роздрукувати
Платники Буського управління сплатили до Зведеного бюджету понад 1 млрд гривень

      Впродовж січня –  листопада 2018 року суб’єкти господарювання, які перебувають на  обліку в  Буському управлінні ГУ ДФС у Львівській області перерахували до бюджетів усіх рівнів 1046,1млн грн податків та зборів, з них на Золочівщині –  329,3  млн грн, Бродівщині – 308,1 млн грн, Бущині – 234,5 млн грн та Перемишлянщині – 174,2 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом  минулого року надходження збільшились на 31,3 %, або на  249,7 млн грн.  При цьому державний бюджет отримав 404,8  млн грн,  до місцевих скарбниць  мобілізовано 641,3 млн гривень.
      Найбільшу питому вагу в надходженнях до зведеного бюджету складають: податок на доходи фізичних осіб – 594,1 млн грн, податок на додану вартість – 119,5 млн грн,   єдиний податок – 95,4 млн грн, податок на прибуток – 76,9 млн грн,  плата за землю –  58,7 млн грн  та військовий збір –  40,4 млн гривень.
     Надходження податкових платежів до зведеного бюджету  у листопаді поточного року  склали 117,7 млн грн та перевищили минулорічні  на  26,3%, або на 24,5 млн гривень.
 
                                                                       Cектор організаційного забезпечення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Пользователь offline ifkanMi — 17 грудня 2018 00:42
?? ????? ??????, ?? ?? ?????? ????. --- ??????????? ????????? ?????? ???????? ?? ??????, ??????? ?????? ???????? ??? varangaofficial.ru ???????? ?? ????????????? ??????
--------------------
как оказалось не зря=), средства от грибка ног или varangaofficial средства против грибка отзывы

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама