Платники Золочівщини та Перемишлянщини сплатили до Зведеного бюджету пон

nus.in.ua, 8 липня 2015, 10:37
0
239
Роздрукувати
Платники   Золочівщини та Перемишлянщини  сплатили   до  Зведеного   бюджету  пон

За шість місяців 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до бюджетів усіх рівнів 83043,8 тис. грн. податків та зборів, з них на Перемишлянщині – 28367,5 тис. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 15,5%, або на 11162,1 тис. гривень. При цьому Державний бюджет отримав 30106,56 тис. грн., що на 4472,9 тис. грн. більше від планових призначень. До місцевих скарбниць мобілізовано 52937,24 тис. грн., розрахункові показники перевиконано на 10141,6 тис. гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до Зведеного бюджету складають податок на доходи фізичних осіб – 41474,6 тис. грн., податок на додану вартість – 8519,1 тис. грн. та податок на прибуток – 5814,2 тис. гривень.

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама