Конструктивний діалог з бізнесом

nus.in.ua, 22 грудня 2017, 11:29
0
122
Роздрукувати
Конструктивний діалог з бізнесом

В Золочівському відділенні Буської ОДПІ відбулась зустріч «за круглим столом» керівника відділення Романа Дениса та суб’єктів господарювання району за участі фахівців відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб, відділу адміністрування акцизного податку території обслуговування Буської ОДПІ.

Під час заходу розглядались питання наповнення бюджетів усіх рівнів, легалізації заробітної плати та застосування положень Податкового кодексу. Особливу увагу зосереджено на сплаті місцевих платежів, зокрема, акцизному податку. Наголошено на дотримання вимог податкового законодавства при реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів насамперед проведення факту продажу через реєстратори розрахункових операцій та відповідність кількості зареєстрованих РРО до кількості найманих працівників.

Акцентовано увагу представників бізнесу на необхідності легалізації заробітної плати і трудових відносин. Найбільш поширеними порушеннями роботодавцями норм законодавства про працю є: використання найманої праці без оформлення трудових відносин та виплата зарплати без сплати податків до бюджету. Також суб`єктам господарювання нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору.

Учасники зустрічі отримали відповіді на проблемні питання.

 

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама