Про реалізацію гарантій в оформленні найманого працівника - на зустрічі в податковій

nus.in.ua, 29 листопада 2016, 13:25
0
75
Роздрукувати
Про реалізацію гарантій в оформленні найманого працівника - на зустрічі в  податковій

Серед заходів, що проводяться фахівцями Буської ОДПІ з платниками податків, продовжується практика проведення семінарів-практикумів, зустрічей з керівниками підприємств та організацій. Так, нещодавно проведено зустріч податківців з представниками бізнесу району.

Під час заходу було обговорено актуальне на сьогодні питання щодо необхідності забезпечення роботодавцями реалізації гарантій оплати праці. Як зазначив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Золочівського відділенняБуської ОДПІ Олег Сембай, сьогодні особливу увагу фіскальна служба приділяє питанню легалізації заробітної плати та погашенню заборгованості із її виплати. Наголосив, що не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками та виплата зарплат в «конвертах» є порушенням законодавства про працю. Звернувувагу на порядок подання платниками Повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Також О. Сембай надав відповіді на запитання присутніх щодо правильності вирахування податку на доходи фізичних осіб,військового збору та застосування податкової пільги .

Cектор організації роботи БуськоїОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама