В Центрі обслуговування платників надано більше 6 тисяч адміністративнихь послуг

nus.in.ua, 14 грудня 2017, 13:54
0
123
Роздрукувати
В Центрі обслуговування платників надано більше 6 тисяч адміністративнихь послуг

З початку року у Центрі обслуговування платників Золочівського відділення Буської ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 33761 послугу, з них 6314 – адміністративних. Про це повідомила головний державний інспектор відділення Ірина Лазорчик.

Серед найбільш запитуваних залишаються послуги з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Так, за січень - листопад п.р. громадянам було видано 690 та 2607 таких документів відповідно.

Також надано 324 витяги з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 341 платника єдиного податку та 437 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, видано 108 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

Крім цього, спеціалісти Центру оформили 538 розрахункових книжок, 338 книг обліку розрахункових операцій та зареєстрували 44 реєстратори розрахункових операцій.

Також І. Лазорчик нагадала, що окрім надання адміністративних послуг, у ЦОП можна отримати консультації та інформацію щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податкових платежів, користування електронними сервісами фіскальної служби.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама