У Центрі обслуговування платників золочів`янам надано понад 28 тисяч послуг

nus.in.ua, 25 листопада 2015, 16:23
0
218
Роздрукувати
У Центрі обслуговування платників золочів`янам надано понад 28 тисяч послуг

 


 

 

За десять місяців 2015 року в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 28030 послуг.

 

Найбільша їх частина, а саме 15631 – це послуги з приймання податкової звітності та звітності з єдиного соціального внеску від юридичних та фізичних осіб. З приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків звернулося 2395 платників.

 

Також працівниками інспекції зареєстровано 465 розрахункових книжок, 238 книги обліку розрахункових операцій, 260 книг обліку доходів і витрат, видано 602 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 470 інших дозвільних документів.

 

Крім цього, при відвідуванні Центру 1369 платників отримали консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

 

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама