У Центрі обслуговування платників надано понад 11 тисяч послуг

nus.in.ua, 12 квітня 2016, 13:10
0
117
Роздрукувати
У  Центрі обслуговування платників надано  понад 11 тисяч послуг

Впродовж першого кварталу 2016 року у Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 11122 послуги, з них 1159 – адміністративних.

Найбільша їх частина, а саме 682 – це послуги з видачі карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій тарозрахункових книжок - 241. Також платникам надано 64 витяги з реєстру платників єдиного податку та 61 довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС.

Крім цього, працівниками Центру видано 115 інших дозвільних документів, а 595 платників отримали особисті консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

 

ГДІ з питань організації роботи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама