В Центрі обслуговування платників надано майже 19 тисяч послуг

nus.in.ua, 15 липня 2015, 16:12
0
250
Роздрукувати
В Центрі обслуговування платників надано майже 19 тисяч послуг

За перше півріччя 2015 року в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області громадянам та представникам бізнесу надано 18907 послуг. Найбільше, а саме 11866 – це послуги з приймання податкової звітності та звітності з єдиного соціального внеску від юридичних та фізичних осіб.

З приводу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків звернулися 1233 платники. Також працівниками Центру зареєстровано 235 розрахункових книжок, 163 книги обліку розрахункових операцій, 184 книги обліку доходів і витрат, видано 307 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, а також 271 інший дозвільний документ.

Крім цього, при відвідуванні Центру 989 платників отримали особисті консультації з питань нарахування та сплати податків, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення податкових декларацій тощо.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама