Актуальні питання заповнення та подання звітності по єдиному внеску – на проведеному практикумі

nus.in.ua, 7 жовтня 2016, 16:48
0
181
Роздрукувати
Актуальні питання  заповнення та подання звітності по єдиному внеску – на  проведеному практикумі

В Золочівському відділенні Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській областіпроведено семінар-практикум з суб`єктами господарювання району щодо порядку заповнення та подання звітності по єдиному соціальному внеску, своєчасності сплати ЄВ та реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України за участі завідувача сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Золочівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Ірини Малькевич, завідувача сектору обслуговування платників Золочівського відділення Буської ОДПІ Ірини Лазорчик та завідувача сектору податків і зборів з фізичних осіб Золочівського відділення Буської ОДПІ Олега Сембая.

Найбільш актуальною темою для обговорення стало коректне зарахування страхового стажу найманим працівникам, своєчасність та сплата ЄВ, виправлення звітів, які є в статусі «Помилка завантаження». Також розглянуто проблемні питання, які виникають при заповненні звітності.

І. Малькевич проінформувалапро можливість зареєструватися на веб–порталі Пенсійного фонду України. Саме в такий спосіб зареєстрована на порталі застрахована особа (працівник), може отримувати щомісяця на свою електронну скриньку дані з системи персоніфікованого обліку, що дасть їй можливість контролювати дії свого роботодавця. А зареєстрований на порталі страхувальник (роботодавець) зможе отримувати виписки з даними про стан розрахунків, контролювати надходження коштів, звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та виникнення заборгованості з його сплати.

Працівники фіскальної служби нагадали про функціонування електронних сервісів ДФС, зокрема « Електронного кабінету платника».

На завершення заходу присутнім надано вичерпні відповіді на поставлені запитання.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама