Керівник ГУ ДФС у Львівській області Ігор Кондро відвідав Золочівську ОДПІ

nus.in.ua, 27 листопада 2015, 12:19
0
347
Роздрукувати
Керівник ГУ  ДФС  у Львівській області Ігор Кондро відвідав  Золочівську ОДПІ

26 листопада в Золочівській ОДПІ відбулась виїзна нарада начальника Головного управління ДФС у Львівській області Ігоря Кондра.

В ході зустрічі обговорювалися критичні зауваження щодо діяльності інспекції, шляхи їх вирішення та підвищення ефективності роботи структурних підрозділів податкової служби.

Ігор Володимирович поінформував про завдання, поставлені перед Золочівською ОДПІ та підкреслив, що для забезпечення їх виконання, слід залучити наявні невикористані резерви для наповнення бюджету. Акцентував увагу на проведенні ефективної роботи щодо погашення податкового боргу, мінімізації діяльності нелегального бізнесу, зокрема боротьби із «податковими ямами», «транзитами», уникнення можливості маніпулювання з ПДВ, аналізу адекватності росту сплачених податків (задекларованого ПДВ та прибутку), збільшення обсягів виробництва або продажу, підвищення рівня податкового навантаження, контролю за реалізацією, обігом підакцизних товарів та іншими схемами ухилення від сплати податків. Окремий акцент керівник зробив на виплаті роботодавцями заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня та зупинився на заходах, які вживаються ОДПІ щодо легалізації заробітної плати.

 

За результатами наради вказано на недоліки в організації роботи та наголошено на чіткому виконанні поставлених завдань.

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама