Про наповнення місцевої скарбниці йшлося за круглим столом

nus.in.ua, 23 червня 2015, 16:05
0
258
Роздрукувати
Про наповнення місцевої скарбниці  йшлося за круглим столом

Нещодавно в Золочівській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбулося засідання «круглого столу» за участі представниківорганів місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу та фахівців податкової інспекції з питань наповнення дохідної частини місцевого бюджету, адміністрування акцизного податкута дотримання вимог трудового законодавства.

Начальник інспекції Роман Денис зазначив, що найважливішим завданням фіскальної служби було і залишається стабільне та ритмічне наповнення бюджетів усіх рівнів, а виконати його можна лишеспільними зусиллями податківців та платників податків. Проінформував про цьогорічні надходження до бюджету. Так, за січень-травень 2015 рокузабезпечено надходжень дозагального фонду Державного бюджету в сумі 24210,6 тис. гривень. До місцевого бюджету Золочівського району зібрано 27820,8 тис. грн.., що на 4320,0тис.грн.більше, ніж за аналогічний періодминулого року, та на 5570,2 тис.грн.- від планових призначень. В розрізі основних платежів надійшло: податку на доходи фізичних осіб-15210,6 тис.грн., єдиного податку- 4027,7тис.грн., плати за землю - 4453,2 тис.грн., акцизного податку-1957,3тис.грн.

Посадовець наголосив, що з початку року змінено нормативи зарахування окремих видів доходів у розрізі бюджетів та порядок адміністрування деяких податків і платежів, зокрема, акцизного податку. Зосередив увагу на особливостях нарахування та сплати акцизного податку з роздрібного продажупідакцизних товарів, правильністьвідображення даного платежу у податковійзвітності та в розрахункових документах (чеках) реєстраторів розрахункових операцій.

Крім цього, розглянуто питання недопущення виплати роботодавцями заробітної плати в «конвертах», підвищення розміру оплати праці найманих працівників. З початку року в податковій інспекції проведено 45 співбесід з керівниками підприємств та фізичними особами-підприємцями. За їх результатами 35 платників , з них 17 підприємцівпідвищили рівень виплати заробітної плати, до бюджету додатково надійшло 20,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Також звернуто увагу на запровадження штрафів за порушення вимог трудового законодавства.

 

Зустріч відбулась у форматі запитань-відповідей. Наприкінці заходу Р.Денис висловив сподівання на сумлінне виконання платниками своїх конституційних обов`язків щодо своєчасності та повноти сплати податкових платежів.

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама