Скористайтесь правом на податкову знижку до кінця року

nus.in.ua, 18 листопада 2015, 12:44
0
224
Роздрукувати
Скористайтесь правом на податкову знижку  до кінця  року

Золочівська ОДПІ нагадує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками 2014 року здійснюється до кінця цього року.

Право на отримання податкової знижки мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та понесли витрати зі сплати коштів за навчання закладам освіти, процентів за іпотечним кредитом;страхували себе або членів своєї сім`ї; понесли витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій, на оплату вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини та інш. (п.166.3. ст.166 ПКУ).

Тобто, щоб скористатися таким правом, громадянину необхідно до 31 грудня 2015 включно подати до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та додаток 6 до неї. Крім того, необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, які пов’язані з понесеними у звітному році витратами, а саме: платіжні та розрахункові документи (квитанції); договори, що ідентифікують надавача послуг і їх отримувача; документи, що підтверджують особу отримувача знижки (паспорт) та ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб) при відшкодуванні витрат за членів сім`ї першого ступеня споріднення; довідку про отримані у звітному році доходи.

 

Додаткову інформації можна отримати в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ, або за телефоном (265) 7-10-34.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама