Використайте своє право на податкову знижку за навчання

nus.in.ua, 15 вересня 2015, 09:43
0
224
Роздрукувати
Використайте своє право на податкову знижку  за навчання

З початку року 328мешканців Золочівщини скористалися правом на податкову знижку за навчання. Згідно поданих розрахунків декларанти отримали право повернути з місцевого бюджету 334,0 тис. грн. сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

 

Нагадаємо, громадяни України, які в 2014 році офіційно працювали, отримували заробітну плату, сплачували податки та понесли витрати на оплату навчання або навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення, мають можливість скористатися правом на податкову знижку.

Щоб скористатися таким правом, громадянину необхідно до 31 грудня 2015 року включно подати до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та додаток 6 до неї. Крім того, необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, які пов’язані з понесеними у звітному році витратами, а саме: платіжні та розрахункові документи (квитанції), договори з навчальним закладом, що ідентифікують надавача послуг і їх отримувача, довідку про отримані у звітному році доходи та документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо).

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама