ОДПІ
09:43, 15 вересня 2015
744
0

Використайте своє право на податкову знижку за навчання

Використайте своє право на податкову знижку  за навчання
Gazeta
Фото: НУС

З початку року 328мешканців Золочівщини скористалися правом на податкову знижку за навчання. Згідно поданих розрахунків декларанти отримали право повернути з місцевого бюджету 334,0 тис. грн. сплаченого податку на доходи фізичних осіб.

 

Нагадаємо, громадяни України, які в 2014 році офіційно працювали, отримували заробітну плату, сплачували податки та понесли витрати на оплату навчання або навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення, мають можливість скористатися правом на податкову знижку.

Щоб скористатися таким правом, громадянину необхідно до 31 грудня 2015 року включно подати до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та додаток 6 до неї. Крім того, необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, які пов’язані з понесеними у звітному році витратами, а саме: платіжні та розрахункові документи (квитанції), договори з навчальним закладом, що ідентифікують надавача послуг і їх отримувача, довідку про отримані у звітному році доходи та документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо).

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.