Роздрібний продаж підакцизних товарів поповнив місцеві бюджети акцизним податком майже на 6 млн. гривень

nus.in.ua, 16 вересня 2015, 09:51
0
194
Роздрукувати
Роздрібний продаж підакцизних товарів поповнив місцеві бюджети       акцизним податком майже на 6 млн. гривень

 

За вісім місяців 2015 року платники Золочівської ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів Золочівського та Перемишлянського районів 5613,7 тис.грн. акцизного податку, з них на Перемишлянщині – 1959,0 тис. гривень.

Станом на 01.09.2015 року на обліку в податковій інспекції перебуває 207 суб`єктів господарювання, з них 127 фізичних осіб - підприємців, які здійснюють реалізацію підакцизної продукції.

Нагадуємо, суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання паливо, пиво, а також алкогольні напої та тютюнові вироби є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів та сплачують такий податок за ставкою 5% від обсягу реалізованої продукції (з податком на додану вартість). Сплата здійснюється до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Звертаємо увагу, з 1 липня 2015 року пиво отримало статус алкогольного напою і його реалізація повинна відбуватись виключно за наявності ліцензії та реєстратора розрахункових операцій.

 

ГДІ з питань комунікацій

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама