Акцизний податок – джерело наповнення місцевого бюджету

nus.in.ua, 19 тра 2015, 16:16
0
297
Роздрукувати
Акцизний податок – джерело наповнення місцевого бюджету

За чотири місяці 2015 року платники Золочівської ОДПІперерахували до місцевої скарбниці Золочівщини 1409,33 тис. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, з ниху квітні – 504,2 тис. гривень.

Станом на 01.05.2015 року на обліку в податковій інспекції перебуває 128 суб`єктів господарювання, з них 71 фізична особа - підприємець, які здійснюють реалізацію підакцизноїпродукції.

 

Нагадуємо, що суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання паливо, пиво, а також алкогольні напої татютюнові вироби є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів та сплачують такий податок за ставкою 5% від обсягу реалізованої продукції (з податком на додану вартість).Сплата здійснюється до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Детальні роз’яснення щодо порядкудекларування акцизного податкунадалі в листі ДФС України від 23.02.2015 № 6036/7/99-99-19-03-03-17 .

 

Шановні платники податку, не забувайте виконувати свій конституційний обов`язок – своєчасно сплачувати належні платежі до бюджету.

Шановні громадяни, зробіть свiй внесок для покращення економiчної стабiльностi нашого міста та району. Пам`ятайте, що надходження від сплати податкових платежів, зокрема акцизного податку залежать і від вас. Для цього потрібно зовсім мало - вимагати чек за кожну покупку. Отриманий чек за придбані алкогольні, тютюнові вироби чи нафтопродукти є доказом, що кошти не пішли на фінансування тіньової економіки, а повернулись у виглядіакцизного податку у бюджет сільської, селищної чи міської ради. Адже саме від сумлінної сплати податків залежить благоустрій нашого краю.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама