ОДПІ
09:50, 16 вересня 2015
866
0

Новий порядок заповнення платіжок для сплати податків та зборів

Новий порядок заповнення платіжок для сплати податків та зборів
Gazeta
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з 1 вересня діє новий «Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», затверджений наказом Мінфіну від 24.07.2015 №666 .

В Порядку наведено алгоритм і приклади заповнення поля «Призначення платежу» платіжки на сплату (стягнення) податкових, митних платежів, єдиного внеску, повернення помилково або надміру зарахованих коштів. Додатком до Порядку є новий перелік кодів видів сплати.

Встановлено, що за наявності у платника/платника єдиного внеску податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску, розрахунковий документ на переказ коштів приймається до виконання незалежно від напряму сплати, зазначеного в полі «Призначення платежу» розрахункового документа. При цьому зарахування коштів відбувається в порядку черговості, встановленому ПКУ, а для такого виду сплати органами ДФС присвоюється код виду сплати 140.

Також визначено, що при заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.

 

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.