Обов`язкове декларування доходів громадян до 1 травня 2015 року

nus.in.ua, 1 квітня 2015, 11:01
0
389
Роздрукувати
Обов`язкове декларування доходів громадян до 1 травня 2015 року

Золочівська ОДПІзапрошує громадян задекларувати свої доходи за 2014 рік, а також скористатися правом на податкову знижку.

Обов’язкове подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2014 році, передбачено для тих громадян, які отримували доходи не від податкових агентів, та доходи, з яких протягом року податок не утримувався (ст.179 Податкового кодексу). Подати декларацію необхідно до 30 квітня включно. Право на отримання податкової знижки діє впродовж усього року.

Для зручності громадян на офіційному веб-порталі фіскальної служби України працює сервіс ,,Декларування он-лайн”, який дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді та надіслати її через Інтернет. Для цього необхідно отримати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які фіскальна служба надає безкоштовно.

Будь-яку довідкову інформацію з питань декларуваннямажна отримати в Центрі обслуговування Золочівської ОДПІ, або за телефоном 7-10-34.

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама